Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Már nem bírom tovább, mit...

Már nem bírom tovább, mit tehetnék?

Figyelt kérdés
A férjem és anyám nem jön ki egymással,nagyon hosszú lenne elmagyarázni.Együtt élünk,közös a ház,áruljuk,de nincs rá jelentkező,de én már nem bírok igy itt élni,állandóan feszültségben élek,vagy a férjem szidja anyámat,vagy anyám szidja a férjem,és mind a ketten nekem mondják,mind kettőt szeretem ,de ennek igy csak rossz vége lesz,mit tennétek?

2013. máj. 11. 16:31
 1/5 anonim ***** válasza:
87%
Mindkettöt leszidnám, hogy ha nem tudnak egymással kijönni, akkor legalább fogják be a szájukat.
2013. máj. 11. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
ha van annyi pénzetek most jön a nyár kevés a rezsi,vegyetek ki albérletet..
2013. máj. 11. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nálam ilyen nem fordulhatna elő.Nő vagyok, de az van amit én mondok.Rakd helyre őket!
2013. máj. 11. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Menjetek albérletbe. Mert igy tönkre mehet a kapcsolatotok is ...
2013. máj. 11. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.Szerintem is az lesz a megoldás ha elköltözünk,ma is beszéltem anyámmal,vagyis én beszéltem Ő meg csak azt mondogatja,hogy azt csinálunk amit akarunk :(
2013. máj. 12. 09:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!