Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Ti mit tennetek, ez esetben?

Ti mit tennetek, ez esetben?

Figyelt kérdés

Tegnap tudtuk meg hogy anyosom rakos beteg

rossz indulatu daganat a tudo tajekan

mivel egy orszag valaszt el minket egymastol

igy hetvegen indulunk hozza ami 2-3 nap kocsival

tudom hogy utoljara latom es talalkozok vele

ahogy gyermekeim is :(

nem tudom mit mondthatnek neki vagy mit csinaljak hogy jobban erezze magat es kellemesen erezze magat a velunk eltoltott ido alatt!

tudom hogy egy haldoklo embert nem lehet felviditani,.sem programokat tervezni vele,.hiszen mar a koraba is bent van

de meg is szeretnem,.ha egy kicsit jol erezne magat velunk,.

nekem is nagyon faj erte ,a paromnak meg jobban,.

most en vagyok a nagy lelki tamasz de nem tudom azt sem mikent fogom atveszelni a talalkozast, most hogy tisztaban vagyunk mind annyian, hogy el megy kozolunk :(

hozza teszem,.nagyon jo viszonyba vagyunk anyosommal

de viszont nagyon makacs!!nem szereti ha sajnaljak

Valaszokat elore is koszonom


2013. jún. 6. 16:32
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Viselkedjen ugy, mintha mi se történt volna.
2013. jún. 6. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Tök mindegy mit tanácsolnak itt, majd látod mi a jó.


Itt folyton írják, hogy emlékeztesd a régi dolgokra, beszélgess vele, meg blablabla. Az én nagyapámat csak idegesítette. Ő egyszerűen csendben akart inkább lenni. Ha meg nem akkor beszélt ő.

Most ha belegondolok, és én feküdnék ott halálos betegen, gyengén, akkor engem is idegesítene, hogy itt nosztalgiázzunk meg ilyen hülyeségek.

2013. jún. 6. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
74%
Szerintem sem említsd, főleg ne a gyerekek előtt, ne lássanak szomorúnak és őt sem, erősnek kell lenni :( ami nagyon nehéz :( De mikor elbúcsúzol tőle azért szorosan öleld meg, beszélgessetek, jó, hogy meglátogatod, könnyebb lesz a lelkednek, hogy el tudtál búcsúzni tőle. És ne mutasd, hogy sajnálod, mert nem szereti, olyan dolgokat csináljatok, amiket szerez, nem kellenek bonyolult közös programok, csak egy egyszerű leülünk teázgatunk, sütünk valami süteményt, ha jó idő van, akkor a kertben. A szeretet a legfontosabb, hogy érezze, hogy szeretik és szeretetteljes légkörben van.
2013. jún. 6. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen a valaszokat
2013. jún. 6. 18:55
 5/5 anonim ***** válasza:
annyit beszélj a betegségről amennyit ő beszél róla. ha felhozza beszélj róla, lehet ha beszélgettek róla jobban érzi magát. Van aki szereti kibeszélni a bajokat ,van aki nem.
2013. jún. 8. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!