Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Ilyen esetben mit tennétek?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen esetben mit tennétek? Elválnátok? Vagy kibírnátok még 1 évig?

Figyelt kérdés

1 éves a lányunk. A férjem a szülés óta minden ft-al elszámoltat, de ő magának ugyanúgy megvesz dolgokat. Ha mondjuk kéne a lányunknak ruha és neki valami a számítógéphez, azt veszi meg. Szerinte ez így van jól, hiszen az ő fizetése.


Nekem ebből már elegem van, kerestem bölcsit, beszéltem a főnökömmel és el akarok válni. De anyukám szerint ez apróság, a férfiak iylenek, a nőknek az a dolga hogy egyben tartsa a családot. Mert a nők erősek, így vannak kitalálva.


Ti mit gondoltok?


2013. jún. 6. 12:50
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/77 anonim ***** válasza:
85%
Elmennék dolgozni és elválnék. Ha lebetegedsz,akkor hogyan fog reagálni, ha most a gyermekének sem vásárol?
2013. jún. 6. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/77 anonim ***** válasza:
84%
Azonnal elvalnek. Szamomra a gyerekem lenne a legfontosabb, es biztosan nem arra van szuksege hogy egy ilyen "apa" mellett nojon fel, akinek a penze fontosabb mint a sajat lanya. Valj el, hidd el talalsz ennel ezerszer kulonbet.
2013. jún. 6. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/77 anonim ***** válasza:
70%
Én elválnék. Biztos nem élnék egy olyan férfival, akinek a saját szükséglete az első a gyereke szükséglete helyett!!
2013. jún. 6. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/77 anonim ***** válasza:
91%

én azt gondolom, hogy szépen keresek, a pénzem a közös számlára megy, és fogalmam sincs mire költi a párom ... mert ugye - többek közt - azért a párom, hogy megbízzak benn


te meg a cseléd vagy otthon

2013. jún. 6. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/77 anonim ***** válasza:
73%

Ebben az esetben elsőként azért nem a válás jutna eszembe. De a férjed hozzáállása sem normális. Egy családban alapvetően "miénk" van, még külön kasszás felállásnál is.

Először bilit borítanék, hogy ez így mennyire gáz.

2013. jún. 6. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/77 anonim ***** válasza:
71%
12/54 bárcsak igy gondolkodna, minden férfi.
2013. jún. 6. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/77 A kérdező kommentje:

Nemáááá: igen, én is annak érzem magam.


5: nyilván próbáltam már vele beszélni szépen, csúnyán, leültünk megbeszélni hogy mire megy el a pénz, hogy ő miért nem érzi úgy hogy a gyerek az első stb. De nem változik semmi, mert ő nem akar változtatni.

2013. jún. 6. 12:58
 8/77 anonim ***** válasza:
79%
Ebben az esetben én is elválnék, pedig nem vagyok válás-párti, inkább annak, hogy javítsuk meg, amit lehet. De egy ilyen szarrágó pasival nem élnék együtt, aki a saját gyerekét maga mögé helyezi, és téged ilyen megalázó helyzetbe hoz.
2013. jún. 6. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/77 anonim ***** válasza:
93%

Nálunk ez úgy ment, hogy még én is kerestem a pénzt, ha a gyereknek vettem valamit, vagy befizettem a küönórát, akkor nyavalygott, hogy minek az, miért jár, stb... De neki kellett minden vacak a bicajához, a számítógéphez.

Nem ezért váltunk végül, de ez is egy ok volt a sok közül, hogy ne küzdjek azért a házasságért.

2013. jún. 6. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/77 anonim ***** válasza:
73%

Érdekes hozzáállása van a férjednek.

Mégegyszer megpróbálnék beszélni vele,ha nem változik semmi,akkor fel is út,le is út.

2013. jún. 6. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!