Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Nem tudom szeretni az anyósoma...

Nem tudom szeretni az anyósomat. Mi a baj velem?

Figyelt kérdés

2 éve vagyunk együtt a barátommal, 1 éve vele is lakom, anyagilag viszonylag független vagyok a páromtól, ő azonban még csak most fejezte be a sulit, így az elmúlt 1 évben őt gyakorlatilag a szülei tartották el. Úgy tűnik, lassan lesz munkája szerencsére. A problémám az, hogy az anyósjelölt nagyon gyerekként kezel minket (persze az ő szemében azok is vagyunk, de csinált olyat, mikor eljött hozzánk látogatóba, hogy elkezdett alakot pucolni, mert neki az a hobbija...). Úgy tűnik, mintha annnnnnyira szeretne engem, mindig vesz ruhákat, ékszereket, kérdezi, hogy mit főzzön... de nekem ez annyira mű. Az a helyzet, hogy engem sosem szeretett páromon kívül nagyon senki (szüleim sem), és számomra nem tűnik valósnak ez az egész, amit az anyósjelölt csinál. Örülök, hogy nem piszkál, de úgy érzem, nem is őszinte.


Szerintetek hülyén látom?


2013. jún. 12. 18:14
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
65%

Igen nem is értem mi a bajod vele.

Nem kell szeretned, de az alapvető tiszteletet meg kell adnod.

2013. jún. 12. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
82%
Elküldheted hozzám ablakot pucolni! Főzök neki finom gulyáslevest vagy amit akar! Ki is vasalhat!
2013. jún. 12. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
57%

Semmi baj sincs veled. Egyszerűen megérzed, hogy aza jyósod csak megjátssza magát, és nem valódi a szeretete. Az ablakpucolás - ha te nem kérted rá - kifejezett agresszió, azt jelenti, hogy "te nem vagy elég jó háziasszony, én jobb vagyok nálad, te trehány vagy, mert koszos az ablakod".


Nem kell szeretned, és tisztelned SEM, HA nem viselkedik tiszteletreméltóan. Aki felnőtt mebert gyreekként kezel, az nem méltó a tiszteletre.


Ignoráld, ahol lehet, az a legjobb.

2013. jún. 12. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
49%
Nem kell szeretned, csak elfogadnod és tiszteletben tartanod.
2013. jún. 12. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
69%

"kifejezett agresszió, azt jelenti, hogy "te nem vagy elég jó háziasszony, én jobb vagyok nálad, te trehány vagy, mert koszos az ablakod". "



Jaj persze vagy azt jelenti, hogy annyira szereti őket, hogy segíteni akar neki, hogy minél könnyebb legyen nekik.

2013. jún. 12. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
54%
Azért akit a szülei tartanék el, az ne verje magát arra, hogy felnőtt. Majd akkor lesz az, ha el is tartja magát. Amíg anyuci pénzéből él, addig nem felnőtt.
2013. jún. 12. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
56%
Mielőtt depressziót diagnosztizálnál magadon, előbb bizonyosodj meg arról, hogy nem csak segggfejekkel vagy-e körülvéve?
2013. jún. 12. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
35%
A párodat a szülei tartják el, te meg "viszonylag" független vagy tőle anyagilag. Tehát ha az anyósod pénzén is élsz, akkor örülhetsz.
2013. jún. 12. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
77%
Örülj neki ha szeret az anyósod,kevés az ilyen.Megérdemli a tiszteletet.
2013. jún. 12. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
91%
Ne keress hátsó szándékot, mert csak neked lesz rosszabb. Örülj neki, hogy elfogad, a maga módján szeret is.
2013. jún. 12. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!