Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Megkérdeztem tőle, vajon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megkérdeztem tőle, vajon meddig fogsz így, rajongva "szeretni" (? ) anélkül, hogy NEM változom meg később?

Figyelt kérdés

Megismerkedtem egy pasival, aki - mivel kezdetben vagyunk a kapcsolat terén -, "kedvesem", "drágám", nagy rajongással vesz körül.

Ugyanígy volt az előző kapcsolatomban annyira, hogy az ex szinte levakarhatatlan volt rólam. Eltelt kb fél év, mire kezdtem őt megszeretni, de ő meg fordítva viselkedett velem, azaz már nem kaptam annyi figyelmet, csókot, kedvességet, holott NEM változtam meg, sőt, szerintem már nem akartam őt elüldözni magamtól, vagy light-osabb módon távol tartani magamtól, viszonoztam a csókjait és magyarán, beleszerettem. Később hiába kapott meg tőlem minden figyelmet, csókot, imádtam vele a szexet is (nem, soha nem mondtam, hogy hagyjál, fáj a fejem), szóval ő meg elhanyagolgatott és végül kiderült, hogy megcsalt.

Mindezek után, mivel az új pasi szintúgy "rajong" és mindennel elhalmoz, pedig még alig tart a kapcsolatunk, mint az előző esetben, rákérdeztem, hogy vajon meddig fog ez tartani és ha megszeretem, vajon megint úgymond "pofára fogok esni"?

Nagyon furcsán nézett rám.

Sajnálom, de nekem ez a tapasztalatom és inkább rákérdeztem, mire számítsak fél-, vagy évek múltán.


2013. máj. 21. 15:03
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
62%
Sztem nagyon túlagyalod a dolgokat. Most kezdtetek bele a kapcsolatba, aztán máris rögtön ilyenekkel állítasz hozzá... hát én lányként is hülyének néznélek, már bocsi. Erre a kérdésre egyébként sem lehet válaszolni, mert a jövőbe sneki sem lát, és nem fogja neked tudni garantálni. Ha ennyire nem tudsz a férfiakban bízni, akkor inkább várj azzal, hogy belevágsz egy másik kapcsolatba, mert fojtó tud lenni a bizalmatlankodás és ilyesmi kérdezősködés.
2013. máj. 21. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
54%

Neked egy óriási bajod van: hogy szinházat játszol a pasinak és mikor már nem tudsz játszani, és lelepleződsz, az már nem kell a fazonoknak.


Szóval örök szabály:


Betetési időszakot játszó egyének jussa: boritékban lévő bukás.

2013. máj. 21. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Nem játszom semmilyen színházat :-) Nevetséges feltételezés. Írtam, nem látod? Nem változom meg
2013. máj. 21. 15:14
 4/14 anonim ***** válasza:
24%
3 Ha igazat irnál és nem változnál meg fél év után is ugyan ennyire, vagy mégjobban rajonganának érted. Tapasztalatból beszélek.
2013. máj. 21. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
39%
A pasim még talán ennél is rosszabb volt,mire kezdtem megszeretni addig ő lett a senkiházi... nem is írom tovább... egyet fogadj el: A férfiak ilyenek !
2013. máj. 21. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
56%
4. Vagy az is lehet, hogy a pasas unja az állandóságot, és nem monogám típus, csak épp ezt nem vallja be. Nem feltétlenül hazudik a kérdező.
2013. máj. 21. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
56%
Mi a kérdés?!
2013. máj. 21. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Szóval ezt úgy kell érteni, hogy azelőző pasifat fél éven keresztül próbáltad lightosabb módon távol tartani magadtól, elüldözni, nem viszonoztad a csókjait. Hát, ne csodálkozz, ha ezt fél év alattmegunta. Azon se csodálkozz, ha a mostani is meg fogja unni. Azon se, ha ilyen kérdésre furán néz, én is úgy néznék. Ugyanis seki sem tudja, mi lesz fél év múlva. Lehet, hogy egyáltalán nem passzoltok egy áshoz. Lehet, hogy szuperül. Erre a kérdésre nem lehet válaszolni. De ha én valakit elhalmozok a rajongásommal, és erre jön egy olyannal, higy ha majd megszeretlek... Hát nem tudom, nem várnék erre fél évet.
2013. máj. 21. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
49%
Az összes kapcsolat ilyen. Csak úgy mondom... Ez a mézes madzag. :)
2013. máj. 21. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
56%
Velem is előfordult már ilyen,hogy nekem több idő kellett a szerelemhez,mire bennem kiteljesedett,ő leszállóágban volt :) Pedig én a lassúbb folyamatot szeretem,mert az tuti hosszútávú lesz.Ha hirtelen szerelmes lettem valakibe,az nem volt hosszú életű.Ezt nem kérdeztem volna meg a palitól,mert lehet hogy ezzel el is tántorítottad picit,illetve nem tudhatni előre mi hogy alakul.
2013. máj. 21. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!