Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Mit tegyek ha az anyósom...

Mit tegyek ha az anyósom hetekig, hónapokig nem beszél velem? Szó szerint levegőnek néz. Velem kapcsolatban semmi se érdekli.

Figyelt kérdés

#anyós #rigolyák
2013. jún. 13. 01:32
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok.

Egyébként meg tényleg próbáld meg letojni, és tényleg jobb, hogy nem szólal meg, minthogy folyamatosan csesztessen.

Én egy kolleganőmmel nem beszétem kb. két évig aki velem szemben ült. EGyszerűen levegőnek néztem, és ha nagyritkán megszólított, még csodálkoztam is hogy né má, ez meg itt van. Komolyan. Teljesen megfeledkeztem róla, hogy a szobában van. Mondjuk én ott kommunikáltam másokkal, többnyire a számítógépen munka közben. Még arra sem méltattam, hogy a telefonbeszélgetéseimből bármiről informálódjon, ami velem volt kapcsolatos. Inkább írtam egy mailt a többieknek napközben. Aztán ha elment beindult az élet délután. Egyébkén én most Gyeden vagyok. Kicsit hiányzik a turpisság.

2013. jún. 27. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:

Na valóban unom a tétlenséged.......de itt egy tutti!

Feküdj le apósoddal majd meglátod szól-e !!!!!

2013. jún. 29. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!