Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Legszivesebben ahhhh. Harc...

Legszivesebben ahhhh. Harc vagy gyomorfekely?

Figyelt kérdés
Kulfoldon elek a ferjemmel es volt szerencsem eltolteni 2 hetet az anyosommal.Borzalmas volt!!! A harmadik nap utan kozolte a ferjemmel(persze ugy,hogy azert en is halljam),hogy irja at a repulojegyet holnapra mert o nem akar ott maradni ahol nem latjak szivesen.A kedves mamanak nem ugraltam ugy,ahogy o szerette volna!Gyonyoru,ma mar 6 honapos babat szultem a fianak;egy kocsis jobban banik a lovaval mint ahogy o a picivel.Egyszer majdnem alatolta egy busznak is!!!Allandoan jatsza a martirt,ami (sajnos) teljen a hatalmaba keriti a ferjemet es barmi tortenik mindig egy a vege:Szegeny Anyu!!!
2013. jún. 14. 02:19
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Miért, szívesen láttad?

A véletlenül busz alá tolás azért sok minden lehet...

2013. jún. 14. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Sok igazsagot irtatok,koszonom!Ezzel nem oldodik meg a helyzetem de jo,hogy kiadhattam magambol!!!!Rengeteget tudnek meg meselni...A busz ala tolasrol meg annyit: mas orszag,masik oldalon valo kozlekedes (UK).A mama tolta a kocsit(mert O akarta a kisunokajat tolni) es a zebranal (a lampa piros volt!!!!) nem allt meg hanem ment volna tovabb de sikerult elkapnom a kocsit meg idoben.Abban a pillanatban mar huzott is el a busz elottunk ezerrel.Szo nelkul ment tovabb mintha mi sem tortent volna! Akkor en se igazan foglalkoztam vele de amikor hazaertunk belegondoltam,hogy Uristen!!!Mi lett volna ha nem vagyok ott?Mi van ha eppen nem figyelek en se oda? Na ekkor borultam magamba!A ferjemnek elmeseltem persze o azt mondta,hogy szegeny anyukaja nem ismeri az itteni kozlekedest.Gondoltam magamba:b**d meg,akkor is ezt mondanad ha kanalzva kellett volna kiszednem a picit a busz alol?!
2013. jún. 14. 13:50
 13/14 anonim ***** válasza:
54%

Nálunk mostanság történt, hogy egy 6 hónapos terhes brit hölgy elélépett véletlen a villamosnak, mivel nem figyelt a másik irányú közlekedésre. Még épp visszaugrott a járdára, nem lett baj. A vezető megállt, kiszállt, és megpofozta, a hölgy szája vérzett, kórházba kellett mennie.


Hogy miért írom ezt most le ide? Nem tudom.

2013. jún. 18. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Sok bajt okoz a masik oldalon valo kozlekedes,illetve az ha hozzaszokik az ember es utana nem megy a visszaallas.Olvastam en is ezt a sztorit,sot mas balesetekrol is hallottam amiknek szinten ez volt az oka.A sajat esetem utan megfogadtam,hogy nem engedem at senkinek a babakocsit;gondolj bele- engem eletem vegeig mardosna a lelkiismeretem,hogy miert engedtem meg,hogy mas tolja,aki tolta az is belebetegedne,hogy egy kisbaba halalat okozta,a vetlen sofor szinten.
2013. jún. 21. 13:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!