Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Ha nem számítana a pénz, az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nem számítana a pénz, az elvárások, semmi, akkor miben állnál legszívesebben az oltár elé?

Figyelt kérdés
Melyik az álomruci? Illetve, ha valaki már ment férjhez, de most másik ruhát venne fel, melyik lenne az?
2012. nov. 11. 13:40
 1/8 anonim ***** válasza:
57%

én voltam férjnél és a pénz nem igazán számított (habár én magam sem adnák ki milliókat egy ruhára).

nekem a kikötésem az volt hogy világos alkalmi ruha legyen. így lett egy ballon szoknya alju vajszínü pántos szatén ruhám, ami jól is állt és világos is volt.

pont egy éve ilyenkor házasodtunk.

2012. nov. 11. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Gratulálok a házassági évfordulóhoz! :) Képet nem tudsz mutatni? Akár kitakart arccal.
2012. nov. 11. 13:47
 3/8 anonim ***** válasza:
85%

[link]

ŐŐő az idálom. Remélem majd ha 6-8 év múlva férjehzmegyek akkor is találok ilyet :D

2012. nov. 11. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
78%

[link]

Jövő nyáron ő lesz az enyém!:)

2012. nov. 11. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
82%
2012. nov. 11. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

nekem ez volt :)

[link]


[link]


hát ezek tetszenek a legjobban :) de mint a képekből látható, nem vagyok nádszálvékony, így olyan ruhát választottam, ami tetszik is, de még az alkatomra is jó lehet. Így ez lett :) de ha vékony lennék, akkor sem a drága ruhát választottam volna, hanem ilyesmit:


[link]

[link]

[link]

[link]

de az ilyenek is nagyon szépek :)

[link]


mindegy lenne, csak hófehér legyen :) nekem ez az álmom. AZ én ízlésemnek a nagy tervezők ruhái szépek, de némelyik túl kihívó, a hagyományosabbat kedvelem, az sem baj, ha semmi csicsa nincs rajta :)

2012. nov. 11. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én őt szeretném:

[link]

2012. nov. 11. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem volt túl sok pénzünk az esküvőre, úgyhogy 30.000-ből kellett megoldanom a ruhát fátyollal mindennel együtt, szóval ólcsobb fajta a ruha, de a mai napig nem választanék mást, semmilyen híres tervező ruháját :) Úgyhogy ugyan abban :)
2012. nov. 13. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!