Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Te ezt hogy reagálnád le?

Te ezt hogy reagálnád le?

Figyelt kérdés

Apukádról kiderül, hogy rákos, de még korai stádiumban van, kezelni kezdik. Anyósod megjelenik, majd közli, hogy hát részvétem apád miatt, hogy így lett vége, az én apámról is kiderült, hogy rákos, el is vitte egy hónap alatt, úgyse lehet meggyógyítani.


Én hirtelen semmit se tudtam mondani, csak, hogy azért még él nem kell még temetni.


Nem sokkal ezelőtt látta a nagymamámat ráadásul, akivel amúgy nincs semmi baj és elmondta, hogy tisztára úgy néz ki, mint az ő anyja, mikor már a végét járta.


Én nem is akarok vele társalogni egyáltalán. Ráadásul az ilyeneknél úgy ledöbbenek, hogy nem is tudok mit mondani neki... És mindezt nagyon kedvesen adja elő. Most nem tudom, hogy ilyen hülye vagy mi?


2013. jún. 18. 22:19
 1/6 anonim ***** válasza:
89%

Valakinek teljesen természetes, hogy olyan dolgokat mond amit át sem gondol, hogy hogy esik a másiknak.

Vannak ilyen ismerőseim, ha pedig megemlítem, hogy ez egy "kicsit" erős volt, vagy megsértődök, még ő háborodik fel, hogy csak jó szándékból mondta és úgy csinál, mintha én lennék a bunkó.

Szerintem ne beszélgess vele.

Apukádnak kitartás!

2013. jún. 18. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Most csak azt nem értem, hogy ez miért van lepontozva?
2013. jún. 18. 22:28
 3/6 anonim ***** válasza:
63%

Biztos egyetértenek az anyósoddal :((

Szerintem, ha ilyen véleménye van valakinek, vagy tapasztalata akkor inkább ne mondjon semmit.

2013. jún. 18. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

off - Kérdést is le lehet pontozni?


on - ne törődj vele, ha ilyeneket beszél, finoman szólj neki, hogy neked ez a téma nagyon fájó, inkább beszéljetek másról. Ha nem veszi a lapot, akkor kicsit erősebben nyomatékosítsd, hogy a szeretteidet nem kellene temetnie.

2013. jún. 24. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Ne törődj az ilyen beszólássokkal! A doktorra hallgassatok és pozitívan gondolkodjatok! Ha korai stádiumban van, akkor jó eséllyel meggyógyulhat!!! Én csak jó egészséget kívánok neki, nektek pedig kitartást! Másrészt az öregek nem orvosok...mit tudhatják ők, hogy mennyi van vissza neki.

20/L.

2013. jún. 26. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Utolsó vagyok:


és finoman lehet nekik szólni, hogy ameddig egy hajszálnyi esély is van a gyógyulásra, addig küzdeni fogtok és a temetés és egyéb témák szóba sem jöhetnek!


20/L.

2013. jún. 26. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!