Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményed az olyan...

Mi a véleményed az olyan anyáról aki elhagyja a gyerekeit és az unokái felől sem érdeklődik, közben eljátsza a mártírt, és úgy tesz és viselkedik a külvilág felé mintha ő jó anya lenne? Hogyan reagálnád le?

Figyelt kérdés
2010. aug. 16. 21:45
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
74%
sehogy!A saját életemet élem és nem másét.más kapcsolatába meg nem lehet belelátni mit hogy miért csinál.
2010. aug. 16. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
Inkàbb nem véleményezném,de szégyelheti magàt,és nem àllnék vele szóba.Viszont nem lehet tudni,hogy mi tette ilyenné!
2010. aug. 16. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
Sehogy. Nem foglalkozom olyan emberekkel, akik szerintem nem érdemesek rá.
2010. aug. 16. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:

1.: lesújtó

2.: ha elhagyott minket, akkor ez azt jeleniti ugye, hogy nincs kapcsolat, tehát felé nincs mit lereagálni. A külvilágot (gondolom ez közös ismerősöket, illetve rokonokat jelent) pedig óvatosan felvilágosítanám. Persze nem viszálykeltő módon, hanem objektív szükséges mennyiségű infót adva arról, hogy mit, miket tett.

Ezzel párhuzamosan persze megpróbálnám valahogy felnyitni ennek az anyának a szemét, hátha megváltozik még. Persze csak olyan szinten vesződnék vele, ami nem okoz túl sok bajt, fájdalmat. Ha nem megy a dolog, akkor felhagynék ezzel. Ha egyszer majd magától "jó útra" akarna térni, akkor az elől persze nem zárkóznék el.

2010. aug. 16. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
Én pont ezért nem állok szóba már lassan fél éve a nagymamámmal...
2010. aug. 16. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
46%
Sztem nem kell felvilágosítani a rokonokat semmiről. Megvan a véleményem azokról, akik egy gyermekét elhagyó "anyának" adnak igazat. Erre számomra NINCS mentség.
2010. aug. 16. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
32%
Szánalmas, semmirekellő ember. Nincs olyan, hogy "nem tudni, mi tette ilyenné blabla", mert egy szülőnek nincs olyan, hogy mentség, ha elhagyja a gyerekét. Másra lehet, de erre nem. Ettől függetlenül még meg lehet neki bocsátani, lehet vele normális emberi hangon beszélni, lehet anyaként kezelni, de igazi anya és nagymama már nem lesz. Ez van.
2010. aug. 16. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:

A válasz írója 74%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 21:59


Szinte ugyanazt írtuk:)

2010. aug. 16. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
Ha nincs kapcsolat mért kell eljátszani hogy egyáltalán anya?
2010. aug. 16. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
Egyszerűen nem értem az ilyen emberek lelkét. Ha egyáltalán van nekik olyan. Ha egy állatot tart az ember, én legalábbis semmi pénzért nem adnám oda, és rettentően fájna ha elveszíteném, nemhogy a saját gyerekem. Ha anya leszek mindent megteszek azért hogy jó anya legyek. Nem csak azért, mert kötelesség. EGyszerűen nem tudnám megtenni, hogy elhagyom. Még a kutyámat sem. Aki elakarná venni megverném. Hihetetlen hogy milyen lelkű emberek vannak. És az a szörnyű hogy az ilyen embereknek megadatik hogy gyerekük legyen. Ismertem olyan nőt, akinek nem lehetett, de belőle aztán igazi jó anyuka lehetne. De nem lehet. Inkább tartott macskákat, és ott próbálta az anyaszerepet levezetni. Néha igazságtalan az élet...
2010. aug. 16. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!