Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Hogyan tudnám ezt megbeszélni...

Hogyan tudnám ezt megbeszélni anyósomékkal?

Figyelt kérdés
Együtt lakunk. Vannak kisebb viták, de nem vészesek, egyetlen probléma a főzéssel van. Én, ha valami nekik tetszőt főzök, mindig adok nekik belőle, ezt el is várják, illetve meg sem fordul a fejükben, hogy csak magunknak főznék. Ha viszont ők főznek, abból mi nem tudunk enni, mert olyan sósan és csípősen csinálnak mindent, hogy képtelenség enni belőle. Már próbáltam csak magunknak főzni, de többször előfordult, hogy apósom megette, mire hazaértünk. Elég kellemetlen ez, mert így a szükségesnél sokkal több pénzünk megy el élelmiszerekre.
2013. jún. 27. 14:31
 1/6 anonim ***** válasza:
57%

Matricázd fel a hűtőben.

Jobb ötletem nincs.

2013. jún. 27. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
90%
Egy házban kulon konyha vagy fozofulke. Vagy koltozés. Nincs más megoldás. Ha egy konyhát használtok, akkor úgy is kozosnek fog tunni minden.
2013. jún. 27. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
72%
Szólj nekik. Máshogy nem megy. Mondd meg, hogy mama, papa ne haragudjanak, de mi a mama főztjét nem tudjuk megenni, nagyon csípős. Inkább főzök kettőnknek külön, és akkor a mama úgy rak bele csípőset, ahogy akar, a papának úgyis az ízlik. Berakom a hűtőbe a mienket, nehogy aztán összekeverjék, és elfogyjon, mire hazaérünk! :)
2013. jún. 27. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
50%
Annyit és akkor főzz, mikor megeszitek.
2013. jún. 27. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Költözöl.

Címkézel.

Annyit főzöl, amennyit megesztek.

Vagy saját hűtő a szobátokba. Ami elég béna, de jobb mint a semmi.

2013. jún. 27. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Egyetek hurkát sajttal...nem fogják betermelni ;)
2013. jún. 29. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!