Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mivel lehetne ezen segíteni,...

Mivel lehetne ezen segíteni, esetetleg van-e más módszer? Megbeszélni nem lehet vele. (többi lent)

Figyelt kérdés
Az apám sajnos elég iszákos, és ebből már r*hadtul elegem van. Igazából nem zavarna, csak ne lenne tőle ilyen kötekedő meg f*szfej. A pincénkben van egy valag bor amitől mindig szépen berúg. Mit csempészhetnék a borba amit nem is vesz észre, de meg is hánytatja? Akkor elmenne tőle a kedve. Kérlek segítsetek mert nagyon fontos!(tudom hogy inkább egészséghez kellet volna írnom ,de ott csak kiröhögnének...)
2013. jún. 5. 16:21
 1/6 anonim ***** válasza:

Ez nem így megy. Az apád alkoholista, ha tönkreteszed a borát, vesz másikat.

Nagyon sajnálom, de ez nem megoldás... :(

2013. jún. 5. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
alkoholra pénzt nem adna ki, mivel magunk termeljük.
2013. jún. 5. 18:31
 3/6 A kérdező kommentje:
de azé kössz hogy legalább te irtál:)
2013. jún. 5. 18:31
 4/6 anonim ***** válasza:

hát én a helyedben amint tehetném, elhúznék otthonról :/

alkoholista emberrel tényleg nem lehet beszélni, saját tapasztalat...

szerintem a legjobb megoldás, hogy amikor részeg, akkor elkerülöd, elmész otthonról, bezárkózol a szobádba...

nekem anyám férje volt ilyen, csak ő tört meg zúzott, és még azt is letagadta, hogy alkoholista. aztán anyám kidobta.

akkoriban még arra is gondoltam, hogy jól kupán kéne vágni őt részeg állapotában :D persze ez nem megoldás.

2013. jún. 5. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm, majd megpróbálom kerülni, csak 14 évesen egyeltalán nem könnyű elmenni akárhova csak úgy pikkpakk.
2013. jún. 7. 14:37
 6/6 anonim válasza:
Egyik exem faterja is alkesz volt, ő is tört zúzott, 1szer meg akart verni már nem is emlékszem miért, de a lényeg az egészben az h. amikor kitisztult leültem vele dumálni, és azóta 1kicsit javult a helyzet. Szerintem üljetek le vele és vesézzétek ki a témát. Ha már elismeri h. alkesz az már félsiker:-) Utána már csak 1elvonóra kell rávenni. Sok sikert, és kitartást kívánok neked ehez, nem lesz laza menet. Hajrá!
2013. jún. 10. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!