Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Tegyük fel hogy babát vártok...

Tegyük fel hogy babát vártok de a párotokkal megromlott a viszony. Az apósotok mégis ragaszkodna az esküvőhöz. Mit tennétek?

Figyelt kérdés
2013. júl. 1. 21:45
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
97%
Após azzal házasodik, akivel akar! Az én életemben pedig én döntök. Ezt neki is megmondanám! Pont lesz*rom a véleményét.
2013. júl. 1. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%

5-ös vagyok!


Ugyanezt mondom!


Ragaszkodik,hát ragaszkodjon,ha ilyen kotnyeles,akár meg is szervezheti,össze is hozhatja!


Csak nem nekem!


Egy "idegen" miatt nem fogom tönkretenni az életemet(akár,nem tudom mit jelent ebben az esetben a "megromlott" viszony,infókat meg nem kapunk!),csak azért,mert ő ragaszkodik valamihez!

Ragadjon hozzá a légypapírhoz,ne ő döntse már el,hogy nekem lesz e esküvőm,vagy sem!

2013. júl. 2. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%

Megromlott viszony,vagy sem,engem sem érdekelne,hogy az apósom mihez ragaszkodik!


A saját szüleimtől nem tűrném el azt,hogy beleszóljanak a dolgaimba,akkor pont az apósommal miért kivételeznék?


Aztán meg jön az,hogy van egy gyerekem,a férjemet utálom,(én is szívesen vennék több információt,erről a megromlott viszonyról) az apósom miatt,én meg belementem egy olyan esküvőbe,aminek tegyük fel válás lesz a vége pár hónap után.....de mondom!

Én nem jutnék el idáig!



Ha az após meg mindenáron esküvőt akar,házasodjon újra,vagy vegyen el valakit!

Ne az én kapcsolatommal foglalkozzon,ahhoz semmi köze!

2013. júl. 2. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
34%
Annyira nem lehet az megromolva, ha gyereket még tudtak csinálni.
2013. júl. 2. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
54%

ma 12:17


Tudjuk hogy hány hónapos terhes,Nem(szinte semmit sem tudunk)?!


Pár hónap alatt attól még hogy van szex,és teherbe esett a csaj simán megromolhat egy kapcsolat....

2013. júl. 2. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem a kerdezo az apos XD
2013. júl. 3. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Vagy az anyós :-) - kettejük közül valamelyik, mindenesetre nem valószínű, h az érintettek.


Esetleg vk valakinek az elevenébe talált azzal, hogy nem akarnak apósék házasságon kívüli gyereket, mindenesetre gyanús, h semmi reakció.

2013. júl. 4. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Állj össze az apóssal.
2013. júl. 5. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Meg próbálom megbeszélni a párommal a nézet eltérésünket mert "ez így amugy sem mehet tovább". Ha meg nem sikerül szakítunk, az leendő apósomnak elmondom az érveimet hogy olyanhoz nem megyek hozzá akivel nem vagyok egy hullámhosszon és elmegyek abortuszra.
2013. nov. 2. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!