Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A "páromnak" van felesége és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A "páromnak" van felesége és gyerekei, tehát ez elvileg egy szeretői viszony lenne, ő mégis olyan elvárásokat támaszt felém, mintha ez egy normális kapcsolat lenne. Ti mit tennétek? Szerintetek mi ez?

Figyelt kérdés
Én 20 éves vagyok, egyedülálló, a "barátom" 30 éves, vannak gyerekei, és felesége is, de állítása szerint nem alszanak együtt már csak a gyerekek miatt vannak együtt és azt várja hogy azok nagyobbak legyenek és eljöhessen.. én nem tudom elhigyjem e ezt, eddig mindenhol azt olvastam h a házas férfiak nagy része ezt mondja..ő nem álltat, nem igérget, nagyon jól elvagyunk, amikor találkozunk, de nem a szexen alapul ez a kapcsolat. 7 hónapja találkozgatunk, nagyon sokfelé megyünk, bemutat a barátainak, ismerőseinek, szinte úgy kezeli, mintha nem lenne a "háta mögött semmi". Ha mesélek neki egy másik fiúról, vagy látja a közösségi oldalon, hogy ír nekem valaki, akkor féltékenykedik, mondja h az illető biztos akar tőlem valamit és megsértődik ha találkozok más férfiakkal..mikor felhoztam neki ezt, azt mondta h neki nem megy az, hogy én ne csak vele legyek hanem mással is (én se tudnék mással lenni, nem tartom fairnek a másikkal szemben) de nem tartom igazságosnak h ő elvárja h én csak őt tekintsem partneremnek. Ti mit gondoltok erről?
2011. márc. 10. 17:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
5%
5
2011. márc. 10. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
97%

Én azt gondolom, hogy ez az egész helyzet gusztustalan. A férj részéről leginkább, de te sem vagy semmi. Hogy tudsz vele lefeküdni, hogy tudod, ő máshoz is hozzáér? Mert nagyon ne hidd el azt, hgoy nincs közte és a felesége között semmi az ég világon.


Az a baj, hogy itt - ha már te vagy a szerető - neked kellene irányítanod, nem neki. Mondjuk én nem is tudnék kezdeni egy ilyennel, de ha már te kezdtél, akkor állj a sarkadra és magyarázd már el neki, hogy ugan milyen jogon féltékenykedik, talán neked van otthon családod...nevetséges

2011. márc. 10. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
92%

Én soha nem tennék tönkre egy házasságot,szóval sosem kezdenék ki gyerekes apával/férjjel

1 A férfiak tényleg csak ezt mondogatják..Ha igaz lenne amit állít akkor miért nem hagyja el a feleségét? A gyerekeit nem kell elhagynia,hiszen velük akkor is tud foglalkozni ha nem él velük

2.Elég önző dolog,hogy ő elvan a nejével,de te senkivel ne legyél el

3 te választottad a szerető szerepét így viseld a következményeit..

2011. márc. 10. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

ez bár nem számít semmit, de nem én vagyok az első "szerető"je, és az előző barátnőjéről is ugy nyilatkozik h szerelmes volt belé nagyon, stb..

én már mondtam neki h milyen jogon féltékenykedik, de azt mondta h neki ez így nem megy, mert ő semmilyen szinten nincs együtt a feleségével, stb..nem nagyon merek elhinni neki bármit..

sokszor mondja h szeret, de nem tudom ezt is hogy képzeli el..

2011. márc. 10. 17:47
 5/11 anonim ***** válasza:
43%
Miért mentél ilyenbe bele? Na jó lefeküdtél vele, párszor , de mit vársz ettől a halálraitélt kapcsolattól? A férfi kihasznál, igen én is voltam ilyen szemét, de nem váltam el a feleségemtől! Ma már nagyon szégyenlem, de a vágy baszi nagy úr tud lenni! Akkor én negyvenen voltam túl és huszonegy a leány, azt gondoltam nem szabad kihagyni. Hát ilyen is megesett, nem itéllek el, de nem lesz jó vége!
2011. márc. 10. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha ez tényleg csak látszatházasság, nem lenne gond neki, hogy a feleségének is bemutasson.
2011. márc. 10. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát persze, csak is téged szeret és el fogja hagyni miattad a feleségét. Komolyan van még olyan nő, aki ezt elhiszi? Csak arra kellesz, hogy megdughasson, minden, amit mond hazugság. Amint rád un keres egy másik "szerelmet", de soha nem fog elválni.
2011. márc. 10. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
67%

egy rohadt szemét vagy a férfival együtt. hány ember életét teszed tönkre?!

remélem, te is így jársz majd, ha családod lesz.

2011. márc. 11. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
53%
én azt gondolom h egy mocskos k.urva vagy.szegény gyereketet sajnálom.
2011. márc. 11. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
83%

Hahaha! Nincs uj a nap alatt. Keress ra, hany ilyen atvert, hulyerevett, szexpartnernek tartott no tette mar fel itt ezt a kerdest.

A keplet nagyon egyszeru, az ember azzal el, akibe szerelmes es azt dugogatja titokban, akit at tud verni a "gyerekek miatt, vagyon miatt vagyunk egyutt..." dumaval.

Sajnallak. Azt kell merlegelned, hogy te tenyleg annyit ersz-e, hogy a 2. szamu legyel egy olyan no utan, akivel egyutt megy nyarani, meg az anyukajahoz, aki (esetleg) a nevet viselheti, akinek a fizeteset adja, akit felvallal az egesz vilag elott, mint a parjat.

2013. szept. 20. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!