Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Miért nem bírom elviselni az...

Miért nem bírom elviselni az anyósom? Tovább lent.

Figyelt kérdés
Elég erőszakos,és okoskodó nő,pedig heti 1szer jönnek látogatóba,de még a hányinger is rámjön ugyan mibe köt bele,állandóan hívogat ha a fia dolgozik...1 hós babámmal vagyok itthon,és már megakarja etetni,kiveszi a kezünkből,terhes hogy 5-6 órákat itt tölt de csak ha a párom nincs itthon.Pedig 3 fia közül a párom a fekete bárány,állandóan be akarja előttem sározni hogy mennyire rossz apa,már nem bírom!
2013. júl. 10. 11:07
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ne engedd be,mond meg neki akkor jöjjön ha a fia otthon van.
2013. júl. 10. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A férjeddel kellene leülnöd megbeszélni a "haditervet" a drága mama ellen. Nyilván neki sem kellemes, hogy anyuci őt szekálja, de már egy család vagytok, egy csapat. Azon felül, ha egyedül erőlködsz, az a párkapcsolatodra sem lesz jó hatással.
2013. júl. 10. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Én közölném, hogy szükségem van nyugalomra a kicsiny gyermekemmel, megértheti. Ha nem érti meg, az az ő baja, én be nem engedném, hogy stresszeljen engem és ez kihasson a picire is...
2013. júl. 10. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Férjed mit mond? Én megmondtam neki, hogy nem leszek kettesben az anyjával. Röhögött és azt mondta jó.
2013. júl. 10. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Azt mondja bírjam ki a heti 1 alkalmat,az unokáját akarja csak látni,máskor meg igazat ad nekem...neki könnyü ő nincs itthon ha jönnek,én meg nem bírom elviselni!
2013. júl. 10. 18:21
 6/7 anonim ***** válasza:

Akkor válts stratégiát. Legyél nagyon kedves és hívd át őket konkrétan ekkorra, vagy akkorra. És ezek mindig olyan időpontok legyenek, mikor a férjed otthon van.


Az enyém olyan, hogy mikor csak én vagyok ott, vagy nekem telefonál, akkor olyanokat tud mondani! Mikor a fia ott van, akkor meg aránylag normális. Így aztán megspórolok magamnak jó sok idegeskedést azzal, hogy a telefont nem veszem fel és én mondom meg mikor alkalmas, mert ha ő jelenti be, akkor á, akkor már mást csinálok, ide megyünk, ezt csináljuk, de tessék ekkor és ekkor jönni. És ekkor és ekkor a férjem pont mindig itt van. Egy ideig trükközött, meg próbálkozott, de rájött, hogy úgy is ez lesz.


Megmondtam a férjemnek is, hogy én néha úgy érzem magam, mint aki hülye, vagy álomvilágban él, mert mikor együtt vagyunk, akkor egész normális az anyja, de mikor ő nincs ott, akkor olyanokat mond, meg egész más, és ezért én nem akarok kettesben lenni vele, mert nekem kellemetlen, hogy milyen más. És tudom, hogy úgyis elhiszi, de én meg akarom spórolni ezeket a köröket, és nem adni neki lehetőséget arra, hogy csesztessen.

2013. júl. 10. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Szégyen de most kamuzok neki,hogy legyen egy kis nyugtom tőle...állandóan hivogat,ellenőriz,pedig tudja hogy anyuéknál vagyok ha a párom sokáig dolgozik...ha nem szoptatnék,már vettem volna valami gyenge nyugtatót.
2013. júl. 11. 11:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!