Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem bírom elviselni az anyósom...

Nem bírom elviselni az anyósom piszkálódásait! Mit tegyek? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Régen nagyon jóban voltunk,amolyan barátnő féle kapcsolat,aztán jól megromlott a viszony. Mindig minden másodpercünkről tudni akar,többször megjegyzi, hogy sógorom és sógornőm mennyire mások mint én és a férjem,hogy a fia miattam nem jár hozzájuk. (mikor még csak együtt jártunk,már akkor azt mondta hogy egyszer sikerüljön elköltöznie,a büdös életbe nem megy feléjük.nyilván az unoák miatt a kötelező dolgokon minimálisan ott vagyunk,de csak úgy men igen szoktunk ellátogatni hozzájuk)Mindenbe beleüti az orrát.Beszólogat,piszkál.Bunkó vagyok,hogy a sógoromékat nem hívjuk fel hogy hogy vannak (mellesleg ők se minket,ettől függetlenül jóóban vagyunk,de anyós elvárná,hogy heti minimum 3 alkalommal telefonáljunk egymásnak)Na meg ilyen apróságok.....a ne foglalkozzak vele,kerljem dolgo nem megy,mivel egy cégnél dolgozunk napi 8 órában. :( 8és még 4 éve van a nyugdíjig)
2013. jan. 6. 09:06
 1/8 A kérdező kommentje:
Bocsánat a gépelési hibákért,de forrok a dühtől,mert reggel 7kor hívott,és sikerült jól el.... a napomat
2013. jan. 6. 09:07
 2/8 anonim ***** válasza:
18%
Őszintén elmondsz mindent,ami a lelkedet nyomja,ha nem megy akkor durvábban leállítod.
2013. jan. 6. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Igaziból a férjednek kellene leállítani. Ha ő nem hajlandó, a helyedben minden alkalommal mikor beszól csak annyit mondanék: mama, nem jó dolog beleszólni a fiatalok életébe. Semmi többet, de ezt ha kell egy nap ötször. De nagyon figyelnék, hogy ennél egy szóval több se hagyja el a számat. Ez egy olyan mondat amibe ha fejre áll sem tud belekötni. Még a férjed sem haragudhat rád, hisz semmi sértőt nem mondtál. Egy idő után vagy beletörődik, hogy nem talál fogást rajtad, vagy a fiának kezd el őrjöngeni, hogy beszéljen veled. Te meg neki sem tudsz mást mondani mint, szívem, tényleg nem jó dolog beleszólni mások életébe. Hajrá!
2013. jan. 6. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A legjobb védekezés, ha nem veszed fel és nem talál rajtad fogást. Jól mondja az előző.
2013. jan. 6. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 schocko ***** válasza:
47%
Keress másik munkahelyet. Szerintem érdemes nagyon összeveszni vele, a nyugalom többet ér, mint a jóviszony.
2013. jan. 6. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
43%

vagy egy jó módszer.

maradj nyugodt, legalábbis keltsd a nyugalom látszatát.

ha piszkálódik csinálj úgy mintha bóknak vennéd vagy viccnek, nevess nagyokat, ezzel sok embert ki lehet hozni a sodrából.

kíváncsi a részletekre? írj egy "naplót" a legunalmasabb napodról.

úgy nézzen ki hogy: 7:00-felkeltem, hármat ásítottam, a Bandika* csak egyet. csináltam egy kávét de két cseppet melléöntöttem az anyós ajándék hímzett alátététre. sebaj, behajítottam egy vödör hypos vízbe.

aztán wc-ztem. jó bő mennyiségű, puha állagú, egészséges barna székletem volt, 10 percig illatosítottam meg fertőtlenítettem a budit.

persze bidét is használtam, utána meg lefürödtem. a lejárt szavatosságú testápolókat amiket az anyóstól kaptam kihajítottam a kukába. közben a férjem készült a munkájába, de előtte még lezavartunk egy menetet.

nagyon jó az ágyban, szép vonalú, jó kis pénisze van, imádom, hogy olyan sokáig bírja.

aztán én is elindultam a munkába. útközben találkoztam egy régi ismerőssel és rengeteget beszéltünk a körömlakkokról

....szóval ilyen részletességgel, végig az anyós cuccait fikázva, lehetőleg jó unalmasan leírva készíts két-három iylen fiktív napot majd nyomdd a kezébe amikor faggatózik.

közöld vele hogy mivel ennyire sztárol már hogy azt se tudja hova legyen boldogságában ha hallhat rólad ezért beavatod a legszentebb dolgaidba.

szerintem csak elmegy a kedve egy időre hogy rendőrőrmestert játsszon. :D

2013. jan. 6. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

A férjem mindent tud, sőt már egy két dolgot el sem merek neki mondani,mert annyira durván állítja le az anyját!

Utálja az anyját apját,nem is jár hozzájuk.

A mama szerint ezért is én vagyok a hibás...pedig előttem is ugyanez volt a helyzet.Amikor a férjemet megkérdeztem hogy miért annyit mondott, hogy egész életébe mindig mindenbe beleszóltak,amit csinált az sosem volt úgy jó.űHa így csinálta az volt a baj, ha meg úgy,akkor az.....és tényleg.

Borzasztó!

Próbálok tisztelettudó maradni,amennyira csak sikerül,mert még is csak ő az idősebb,de valami borzasztó ez a nő.Anyámat apámat nyíltan utálja,ha z én rokonságomhoz megyünk névnapra vagy szülinapra kiveri a balhét,és a lelkemre köti, hogy 1 óra múlva legyünk otthon,mert a gyerekeknek nem jó ha nem otthon vannak meg ilyenek....brrrrr....rá gondolok idegbeteg leszek tőle....a papa még hagyján is,de annak meg a túlzottan nyers modora.....

2013. jan. 6. 17:55
 8/8 anonim ***** válasza:
Ajánlom az Anyád napja c. filmet, Jannifel Lopezzel. - Tönkre vágja az anyóst! Kész kézikönyv! :)
2013. jan. 6. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!