Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Szerintetek igaza van anyósomnak?

Szerintetek igaza van anyósomnak?

Figyelt kérdés

1 hete vagyok munka nélkül, azóta keresek. Anyósom nem titkolja, hogy nem tetszik neki, hogy nincs munkám, sürget, hogy találjak valamit. Voltam hétfőn egy helyen interjún, azt mondták, hogy visszahívnak kedden, hogy szerdán menjek-e próbára. Nem hívtak, én leírtam veszteségként, kerestem tovább, ma már másik helyen voltam interjún.

Anyósom atz mondja, hogy hívjam fel a másik helyet, kérdezzem meg mi van, miért nem hívtak, ilyemsi. Szerintem elég nyilvánvaló, hogy ha nem hívtak, akkor nincs szükségük rám, elég hülyén jönne ki szerintem, ha én hívnám őket ezzel. Már lehet azt se tudják ki vagyok.

Szerintetek?


2013. júl. 10. 12:18
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem hívtak,akkor egyértelmű,hogy nem várnak a próbanapra......



Ha anyósod ilyen korlátolt értelmiségű egyénke,keressen neked ő munkát.....

2013. júl. 10. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
100%

Ha kellenél, hívtak volna. Sok helyen nem veszik a fáradságot, hogy visszahívjanak a nemleges válasszal.

Mondjuk én sose voltam nyomulós, önéletrajzokat se adtam be oda, ahol nem kerestek senkit... De ez nekem is elég egyértelmű lenne.

Az anyósod elég türelmetlen, mit mondjak.

2013. júl. 10. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
69%

1. Vigyázz hogy az anyósról mit írsz,mert téged is szétszednek,mint az egyik múltkori kérdezőt :D


http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__egyeb-ker..


de amúgy meg igaz,ha szerinte rosszul csinálod,mutassa meg hogy kell!!

2013. júl. 10. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:
Nem korlátolt értelmiségű, csak elég anyagias és nem örül neki, hogy nincs munkám. Nyilván és sem, keresek is, de szerintem mindenki tudja, hogy nem olyan egyszerű egyik napról a másikra találni. Főleg, hogy a szakmámban elég nehéz találni, máshova meg nem nagyon vesznek fel, mert túlképzett vagyok.
2013. júl. 10. 12:23
 5/27 anonim ***** válasza:
100%
Kegyes hazugság: hívtam őket, mást vettek fel, sajnos. Vágj szomorú képet.
2013. júl. 10. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
100%

"szerintem mindenki tudja, hogy nem olyan egyszerű egyik napról a másikra találni"


Ezért mondtam hogy korlátol lehet a gondolkodása.....

Mai világban,körülményekhez képest, örülsz ha van munkád,

van egy lyuk a fenekeden,és tudsz kakilni,meg hogy nem halsz éhen....

2013. júl. 10. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
47%
Egy anyósnak soha nincs igaza!
2013. júl. 10. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:
ma 12:29 Lehet ez a jó megoldás!:)
2013. júl. 10. 12:33
 9/27 anonim ***** válasza:
71%
Anyosod aktiv koru, vagy már nyugdijas? Mond meg neki, hogy ha segit azt köszönettel fogadod, de ha csak hajcsár, aki az ostort tudja csak suhogtatni, akkor sürgösen vegyen vissza a pofájábol. (Férjed hol van ebben a történetben?)
2013. júl. 10. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
64%

Cáfolom: anyósomnak sokszor volt/van igaza.

Például előre megmondta, hogy szar ötlet feketére festeni a hajam...

Gyerek körül is sokat segíthet.

De senki sem tévedhetetlen!

2013. júl. 10. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!