Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Anyósérkezés előtt ti is...

Anyósérkezés előtt ti is elkezditek sikálni a lakást?

Figyelt kérdés
Anyósomék tegnap estejelentették be, hogy jönnek délután. Azóta azt tervezem, hogy milyen sorrendben lesz a takarítás, főzés, sütés, vasalás, hajmosás, bepakolás a bőröndbe. Szerencsére csak pár órát maradnak, de aggódom kicsit, mivel párom dolgozik 6-ig, és ők előtte fognak ideérni. Ők visznek minket haza, szóval ilyen szempontból jófejek. Csak hát mikor legutóbb anyós itt volt, bement a kis szobába és elkezdett vasalni... Nem akart ő gonosz lenni velem, csak hát vettem a célzást.
2013. júl. 12. 07:10
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
59%

Igen, ugyanez...

De ha a szüleim jönnek akkor is, de nem ennnyire.


Viszont az anyósom kb az ágy alá is benéz, ezen nagyon ki vagyok....meg nála mindig minden csillog.

Én most mubkanélküli vagyok, de egyszerüen így sem megy annyira mint neki, de hozzáteszem, hogy nem is érzem magam jól amikor olyan a lakás, mintha nem is laknánk benne...

Nekünk is bejelentették, jövőhétre...azóta tervezem, mikor mit csinálok, ablakpucolástól, mosástól kezdve, mit fogok főzni... minden (itt is alszanak)

Ráadásula panelban 35 fokban esélytelen egyszerre mindent megcsinálni, mire a végére érek kezdhetem előlről..

2013. júl. 12. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
91%
Az enyém be se jelenti, hogy jön, hanem csak megjelenik hatodmagával... Olyankor persze legyen itthon a kólától kezdve minden... ez azért kínos mert mi nem iszunk se kólát se ilyen üdítőjellegűeket, bolti nassolni valót se eszünk hanem itthon sütünk, az meg általában csak hétvégén van. Nekem eszembe se jut ilyesmit venni sosem. Persze álljon glédában a lakás is. Sajnos van kulcsuk a házhoz, de már tervezem visszakérni, mert kopogtatás nélkül kulccsal jönnek be.
2013. júl. 12. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
68%
Mivel nincs kupi a lakásban, nem kezdek takarítani. Ha az anyósod vasalt, az nem biztos, hogy célzás volt. Lehet, hogy csak segíteni akart neked.
2013. júl. 12. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
100%
mindig szombaton jönnek,minden héten.Reggel felkelés majd takaritás közösen a férjemmel.Örült nagy kupi nincs,szoval porszivózás,konyhába rendrakás ilyesmiket szoktuk megcsinálni.Volt hogy úgy jöttek hogy nem jelentkeztek be,elég nagy kupi volt épp akkor de nem szóltak semmit.
2013. júl. 12. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 A kérdező kommentje:
1. válaszoló: Nálam is az a helyzet, hogy jelenleg nem dolgozom, max. alkalmi munkákat végzek. Emiatt is rosszul érzem magam, hogy a párom dolgozik, én meg itthon ülök egész nyáron. Igaz, hogy a suli miatt, mert tavaly érettségiztem, aztán OKJ-s tanfolyamra mentem, most meg egyetemre jelentkeztem, de nagyon sok ember dolgozik suli mellett. Én eddig sajnos nem találtam semmit a nyárra. Félek, hogy emiatt is elítélnek, csak épp nem mondják ki... Amúgy mi is panelban lakunk, ráadásul zárószinten, szóval átérzem a helyzeted. :)
2013. júl. 12. 08:10
 6/31 A kérdező kommentje:
2. válaszoló: Ez nagyon gáz, hogy hívatlanul, ráadásul nem egyedül állít be. :( Nem lehetne valahogy megoldani ezt a kulcsos dolgot? Szerencsére az én anyósom ennél kicsit jobban tiszteli az intim szféránkat, de neki is volt már olyan, hogy összevesztünk a párommal, aztán felhívott, hogy az ő fia nagyon le van törve, miért... Én most direkt apósom kedvéért vettem kávét, pedig nem szoktunk inni. Meg sütöttem sütit is. Remélem, elégedettek lesznek...
2013. júl. 12. 08:13
 7/31 A kérdező kommentje:
3. válaszoló: Én is takarítok minden nap, ha nem is olyan alaposan, de mire a párom hazaér, mindig rend van. Nem ezzel van a gond, hanem amikor eljön a saját lakásunkba az anyós, és neki áll vasalni... akkor az ember elgondolkodik rajta, hogy következő alkalommal minden csillogni fog és ráncmentes lesz, hogy ne legyen mibe belekötni. Egyébként nagyon segítőkész ember, nem akarom bántani, csak nekem ez rosszul esett. Mintha én alkalmatlan lennék vasalásra vagy ilyesmi...
2013. júl. 12. 08:15
 8/31 A kérdező kommentje:
4. válaszoló: Tök jó, hogy a férjed is segít. :) Lehet, hogy nekem sok lenne ez a heti egyszeri találkozás... Mi úgy csináljuk, hogy havonta egyszer kb. hazamegyünk meglátogatni őket egy hétvégére. A párom nagyon anyás, sokat beszélnek telefonon, de úgy látom, nagyjából neki is elég a havi egy alkalom. Nagyobb a körülrajongás. :)
2013. júl. 12. 08:18
 9/31 anonim ***** válasza:
100%

Nem.

Én anyu érkezése előtt rakok rendet, mosom át a WC-t és törlöm ki a mosogatót, mert ő az, aki a kákán is csomót keres.

Anyósom szerencsére rendetlenebb, mint én, meg nem is mer beszólni.

2013. júl. 12. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 A kérdező kommentje:
Utolsó! Nem mer? Ezt hogy kell érteni? :)
2013. júl. 12. 08:44
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!