Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Anyósérkezés előtt ti is...

Anyósérkezés előtt ti is elkezditek sikálni a lakást?

Figyelt kérdés
Anyósomék tegnap estejelentették be, hogy jönnek délután. Azóta azt tervezem, hogy milyen sorrendben lesz a takarítás, főzés, sütés, vasalás, hajmosás, bepakolás a bőröndbe. Szerencsére csak pár órát maradnak, de aggódom kicsit, mivel párom dolgozik 6-ig, és ők előtte fognak ideérni. Ők visznek minket haza, szóval ilyen szempontból jófejek. Csak hát mikor legutóbb anyós itt volt, bement a kis szobába és elkezdett vasalni... Nem akart ő gonosz lenni velem, csak hát vettem a célzást.
2013. júl. 12. 07:10
1 2 3 4
 31/31 anonim válasza:
De jó tudni, hogy nem vagyok egyedül a panel-utálatommal. Kertes házban éltem mindig, két évvel ezelőttig... Borzalmas a takarítás, valóban könnyebb nagyobb területen. Alig mozdulsz valamit, de a kis hely miatt egyből meglátszik.:) Nálunk az apósom ha ,,hagyom kibontakozni", akkor a szekrényeket, hűtőt mindent kinyitogat. Ha a fagyasztó nincs teljesen tele, akkor már kezdi is mondogatni... Az anyós meg konkrétan 54 éves, olyan 8 éve nem dolgozik, egész nap takarít, szóval el lehet képzelni... Kitartást, nyelni egy nagyot!
2013. júl. 18. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!