Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Minek kellhet ennyire a...

Minek kellhet ennyire a kulcsunk anyósnak? Ti se adnátok, ugye?

Figyelt kérdés

Megyünk nyaralni nemsokára 10 napra.Kettesben élnünk párommal,a szülei tőlünk 10 km-re.

Anyósjelölt egy ideje azon kattog,hogy szegény növényainket senki nem fogja locsolni,adjunk neki kulcsot,majd ő megy és locsol.

Megmondtam,hogy köszönjük,de nem kell,előtte jól belocsolom őket,ki fogják birni.

De azóta is ezt mondogatja,ahányszor telefonál vagy lát.

(megbizható szomszéd nincs,ezt ő is tudja)


2013. júl. 15. 09:16
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
57%
Én adnék azért, h anyós megbízható. Bármi lehet, csőtöréstől kezdve. Egyikőtök kulcsát adnám oda, amit ha megjöttök kénytelen visszaadni, és nem másolatot, ami maradhatna nála. Azért, mert anyós, nem kell egyből nemmel kezdeni.
2013. júl. 15. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 A kérdező kommentje:

Simán másoltathatóak a kulcsaink.

Le szoktuk zárni a vizet,áramtalanitunk mindent.


Nem ismerem annyira,engem zavarna hogy esetleg szétnéz a holmijaink között.

2013. júl. 15. 09:22
 3/31 anonim ***** válasza:
47%

Nekünk még a szomszéd is ide adja a kulcsát, bármi történhet esetre. Virágait sem kell locsolni, mert bent nincs. Soha nem mentem át, jobban figyeltük a házát, csak a postaládából szedtük ki mindennap a kacatokat, mert a betörőnek azért feltűnik az ilyesmi.

Add oda arra a tíz napra, utána úgyis visszakéritek.

2013. júl. 15. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
54%
Miért zavarna annyira?
2013. júl. 15. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
53%
Én adnék neki kulcsot, hiszen tényleg bármi történhet. Fordított helyzetben én biztos nem matatnék nála, így róla sem feltételezek ilyesmit :)
2013. júl. 15. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
33%

Pedig ha most nem adod oda, elvész a bizalom, sértődés lesz belőle. Családtag lett. Jól jön még a segítsége, ha szülsz, gyerekre kell vigyázni, stb. Ne rontsd el most a kezdetén a kapcsolatot, nehéz lesz visszaszerezni.

Szétnéz? Akkor mi van? De felnőtt okos ember nem néz be a más szekrényébe. Nagyon bunkó pedig nem lehet, hiszen JÓL felnevelte a Párodat.

Ne keress ellenséget, ott ahol esetleg nincs is.

2013. júl. 15. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
93%
Ó, mi szülés utáni napokra adtunk neki kulcsot, amíg a kórházban voltunk. Átrendezte a szekrényeket, a ruhákat, kidobálta a tangáimat, mert hogy az már úgy sem kell, kicserélte az abroszokat ilyen régi szar csipkésre, mert hozott magával, és még a bútorokat is áttologatta! Pedig nem tűnt bolondnak addig! NE ADJ KULCSOT!
2013. júl. 15. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
81%

Júj! Ez durva volt utolsó válaszoló!

Neked, Párodnak kell ismerni az öreglányt, de tudom, az én anyósom soha nem nyitná ki a szekrény ajtót, nem szólna, ha sok a pókháló. Annyit tenne, hogy mire hazajövünk, vacsora várna az asztalon. Ő nem, csak a kaja, amit otthon megfőzött.

2013. júl. 15. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 A kérdező kommentje:

Társasház,sok öreggel,betörni nem fognak,postaládába nem tesznek szórólapot.


Miért zavarna,ha szétnézne a holmijaink között? Szerintem ez mindenkit zavarna,tele a lakás személyes holmival,nem hiszem hogy anyósjelöltre tartoznának a szerelmes leveleink,a szexjátékszereink,az orvosi papirjaink vagy a számitógépben levő fényképek, iratok, bankszámlakivonatok,stb.

2013. júl. 15. 09:38
 10/31 anonim ***** válasza:
77%
Jaj dràgám meg ne bolondulj,oda ne add a kulcsot!En egy barom voltam mikor oda adtam,egy hètig voltunk külföldön!Mikor hazaértem mindenki a vibratoraimrol pletykalt
2013. júl. 15. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!