Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Én vagyok szemét, vagy igaza...

Én vagyok szemét, vagy igaza van az anyósnak?

Figyelt kérdés
Tél óta nem jól keres a férjem.Egy hónapban megmaradt 40000ft négyőnkre.Sajnos nem tudtam befizetni a villany.Nagyon sokkal tartozunk,de nem kapcsolják ki mert védendő fogyasztók vagyunk.Szóval...Kértünk kölcsön az anyóstól fára decemberbe,20000ft.Neki januárba bejött 800000ft.Tudja nagyon jól,hogy mennyi tartozásunk van,és milyen szarul állunk anyagi téren,de múlt héten közölte velünk,hogy kéri vissza a pénzt,mert NINCS neki.Így nem tudom a villanyt befizetni az összeset biztos nem.Meg ott lesz a kutyaoltás,és még egyéb befizetni való.Most csak én tartom egy pénzéhes embernek,vagy neki van igaza?

2013. máj. 2. 12:20
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/106 anonim ***** válasza:
79%
Igaza van. Ahhoz, hogy mennyi pénze van, neked az ég világon semmi közöd nincs. ha kölcsön kértél, akkor azt vissza kell adni. És ha nem tudtok megélni, plusz munkát kell vállalni. Kutyát meg akkor tars, ha saját magatok gond nélkül megéltek.
2013. máj. 2. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/106 A kérdező kommentje:
Igazad van..De nem gondol az unokáira,és a fiára,hogy kikapcsolják a villanyt? Vagy nem tudnak enni?Ennyi pénzem lenne mint neki,akkor azt mondanám,hagyjad,mert nektek nincs neki meg igen.Ráadásúl máshonnan is bejön neki.Én nem leszek ilyen az tuti ha lesz unokám,vagy ha több pénzem lenne.adnák a fiaimnak
2013. máj. 2. 12:25
 3/106 anonim ***** válasza:
69%
Mi van ha anyósnak is bejött egy váratlan kiadás, csak nem kötötte az orrotokra, mert magánügy? Akkor vegyen fel inkább hitelt? Amúgy milyen fa volt az hogy 20ezerbe került? Én biztos csak jelképesen egy ágat vettem volna, ha nincs rá pénzem....
2013. máj. 2. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/106 A kérdező kommentje:
Ennyit tudott adni "szegény".nincs kiadása.tudjuk.Mert mondta megy a többi mellé a takarékba.azt is eldicsekedte,hogy a temetési díj is megvan.
2013. máj. 2. 12:28
 5/106 A kérdező kommentje:
Ráadásúl a másik fiát cipeli mindenhova autóval,és amikor megkértem hogy vigye el a lányom orvoshoz,akkor fintorgott.
2013. máj. 2. 12:30
 6/106 anonim ***** válasza:
82%
Első vagyok. Már megbocsáss, de felnőtt emberek vagytok, nem neki kell gondolni az unokáira meg a fiára, nektek kell megoldanotok a megélhetéseteket. Mire szülted a gyerekeket? Minek tartasz kutyát, ha ti is éheztek? Miért nem vállaltok plusz munkát? Ezer kérdés, amire gondolom kitérő válaszok érkeznek. De ne az anyósod tehessen már arról, hogy ti ketten felnőttek képtelenek vagytok a saját családotokat eltartani. Ne itt nyöszörögj, hanem ha interneted van(és van, mert itt írogatsz), akkor keress egy takarító állást hétvégére vagy bármit és oldd meg a helyzeteteket.
2013. máj. 2. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/106 anonim ***** válasza:
91%
Ja, de ha a temetési díj nem lenne meg, akkor meg az lenne a bajod, hogy majd azt nem tudjátok kifizetni később. Vállaljon a férjed másodállást, menj el te is dolgozni. Nem az anyóson kell élősködni. A kölcsönkért pénzt meg vissza kell adni, azért KÖLCSÖN a neve.
2013. máj. 2. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/106 A kérdező kommentje:
Keresek állást.Már azért is lecseszett a férjem,hogy mért költök annyit telefonálásra.Pedig munka miatt hívtam.
2013. máj. 2. 12:33
 9/106 A kérdező kommentje:
Majd eltemetteti a másik gyereke.A férjemet mindig dolgoztatja,őneki meg kinyalja a fenekét.Ha az unokáját mindentéren leszarja,hát mit is várhatok
2013. máj. 2. 12:35
 10/106 anonim ***** válasza:
82%
Interneten keress, ott nem kell telefonálgatni. Facebookon is vannak kimondottan álláskereső oldalak. hajrá! nem sírni, megoldani!
2013. máj. 2. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!