Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Költözés csak az anyósék...

Költözés csak az anyósék miatt? Ti költöznétek?

Figyelt kérdés

Most egy városban élünk.

Ennek pozitivumai: Mindkettőnknek normális munka,ami akár nyugdíjas munka is lehet,nyugis.Ismerősök itt vannak,ezen a környéken nőttünk fel.Pár év múlva ha szülök,erre a munkahelyre biztosan visszavesznek.

Negatívum: anyósék 10km-re,és állandóan harcolni kell velük,ha hagynánk,nem lenne egy perc nyugtunk sem,próbálnak beleszólni mindebe,ami bár nem sikerül,de fárasztó állandóan leszerelni őket.Az ország északkeleti része,amikor még nem ismertem a páromat,el akartam költözni.


Költözés előnyei:anyósék messze,maximum telefonon érnek el,de az ugye kikapcsolható.Új város,új élet,lehet hogy jobb lehetőségek.

Hátrányai:mi van ha nem találok olyan munkahelyet,ahova majd gyed után is szivesen visszavárnak,normális légkörrel? Munkát találunk,ettől nem félek,a milyet a kérdés.


Jelenleg albérletben élünk,lassan megvan egy lakás árának az értéke spórolva,de ezen vacilálva nem nézelődtünk lakásokat.


Ti mit tennétek?



2013. júl. 17. 12:29
1 2 3
 21/22 A kérdező kommentje:

Párom testvéréékkel jóban vagyunk,ők anyóséknál élnek a párjával,ők úgyis fognak hozzánk jönni,tőlük úgyis megtudná,felesleges lenne titkolni.

Most sem jönnek anyósék ha mi nem akarjuk,volt régebben,hogy jöttek hívatlanul,mi ágyban voltunk,csengettek párat,elmentek.Másnap mondták,hogy voltak,nem voltunk otthon.Mi megmondtuk,hogy na ezért kell csak akkor jönni ha meg van beszélve.

2-300km-t ha feleslegesen utazik,akkor következőre már biztos meggondolja,ha hivatlanul jön és nem talál otthon senkit.

2013. júl. 18. 11:53
 22/22 anonim ***** válasza:

Azt mondanám költözzetek. Nekem is ez volt míg otthon laktam aztán 120km-re költöztem tőlük hirtelen nyugodtabb lett minden, de még itt is be akarnának szólni mondjuk én a saját anyámról beszélek ill. nagyszülőkről mert mindig 1 dolgot fújnak, én mondjuk drasztikus szankciókat vezettem be náluk úgy tudom 'kordában' tartani őket valamelyest akkor azért visszavesznek, ha odacsapok nekik. Sajnos páromat is megbántották sokszor ami köztünk is nézeteltérést szült.

Esetleg próbáljátok meg a lakhatási támogatást, ha messzebb költötök és az egyikőtöknek sikerül melot szerezni.

2013. júl. 26. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!