Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Szakitsak? Volt valaki hasonlo...

Szakitsak? Volt valaki hasonlo helyzetben?

Figyelt kérdés

22 éves lány vagyok,lassan 3 éve harmonikus kapcsolatban élek a párommal,viszont...a szüleit én képtelen vagyok elviselni.A helyzet egyre rosszabb és ahogy látom ennél jobb sosem lesz.A párom még otthon él,de a szülei már most próbálnak lehúzni minket(engem és szüleim) anyagilag,különböző szivességeket kérnek(nem kis dolgokról van szó),de ők értünk sose tettek semmit(amit el se várnánk természtetesen).Mi pedig szégyelünk nemet mondani.

Én normális családban nőttem fel,ahol normális hangnemben beszéltek velem.A szüleim mindenben támogatnak,a páromat is segitik,ezzel pedig a családja próbál visszaélni.

Arra gondolok,hogy ha ezt vár rám egész hátralevő életemben,inkább a párom se kell már..pedig szeretem és leirni is rossz ezt,de igy igaz,lassan kiábrándulok belőle is,főleg hogy ő ezt az egészet normálisnak tarja,mert mindigis ezt látta.

Az anyja kétszinű alak,erre sajnos túl későn jöttem rá.Hülyeségeket terjeszt rólam és páromról.

Nem szeretnék konkrét történeteket ide irni,mert több ismerősöm is látogatja az oldalt,pedig lehet hogy ugy átláthatóbb lenne a helyzet.Remélem nem tünik úgy,hogy a semmin kattogok.

Ha a párom amugy ragaszkodik a családjához akkor ugye csak a szakitás marad?

Nincs inyemre,hogy anyagilag támogassam majd anyósomat egy életen keresztül mert ő nem tudja megfelelően beosztani a saját pénzét..


2013. júl. 19. 15:23
 1/3 anonim ***** válasza:
Ne adj és beszélj a pároddal, ha belátja ő is a bajokat, akkor van remény
2013. júl. 19. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
az első gondolatod azért ne a szakítás legyen.:) a pároddal mindenképpen el kell beszélgetned erről. költözzetek össze, menjetek a szüleidhez vagy albérletbe ha úgy álltok. pedig a sarkatokra kell álnotok és tudni kell nem-et mondani.:( tudom nem egyszerű.. de ez leginkább a párod feladata lesz, neki kellene elbeszélgetni az anyukájával.
2013. júl. 19. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ezt mindenképpen a pároddal kell tisztázni először. Válasszon, vagy a családját válassza, vagy a saját magánéletét. Nem kell teljesen elszakadnia tőlük, akkor sem, de hagyják boldogulni a gyermeküket. Ha más kiutat nem látsz, most kell határozottan dönteni, mert később, a teljes család kialakulásakor sokkal nehezebb, vagy lehetetlen. Ha nem kezd új életet, ne tedd tönkre magad a családjáért, szakíts.
2013. júl. 19. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!