Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Szeretem a barátomat, viszont...

Szeretem a barátomat, viszont a szüleit nagyon nem, amióta kiismertem, hogy milyenek igazából! Van itt olyan, aki hasonló helyzetben van? Szerintetek ezt a párommal hogyan közölhetném?

Figyelt kérdés
2013. júl. 10. 11:35
 1/8 anonim ***** válasza:
35%
Miért kell ezt közölni vele?
2013. júl. 10. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Mit jelent,hogy kiismerted?Csúnyán bánnak veled a háta mögött?Én is hadilábon állok velük,pláne mióta megvan az unoka...
2013. júl. 10. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Én a helyedben szóba se hoznám. Ha vmi bánt, azt elmondanám neki, pl. hogy viselkedtek xy szituációban és ez zavar téged. De egyébként ilyet az orra alá dörgölni, h nem szeretem a szüleid, soha nem tennék. Nincs értelme és a párodnak is rosszul esne.
2013. júl. 10. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
azért szeretném közölni vele, h tudja, mi a helyzet. eddig mindent őszintén megbeszéltünk és úgy érzem ezt is el kell mondanom neki, persze úgy, h ez neki ne essen nagyon rosszul, de attól tartok, h valami nagyon csunyát mondok. felelőtlen, pofátlan emberek, ki akarják használni a barátomat, ő pedig elvakult és hagyja magát. rajta kívül szinte az egész család semmit sem csinál, csak síránkoznak h jaaaaj nincs pénz....
2013. júl. 10. 11:44
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Hú, hát akkor valahogy nagyon finoman vedd elő a témát. Inkább kérdezd először, puhatolózz, hogy mutat-e bármi olyat, amiből kiderül, hogy ő sem teljesen naiv és azért némi ellenérzése van a szüleivel. Ha ilyesmi előjön, akkor fel tudod hozni finoman, hogy tudod, hogy ők a szülei, de neked, mint külső szemlélőnek úgy jött le, hogy nem becsülik eléggé a szülei őt, palimadárnak nézik, stb.
2013. júl. 10. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
A helyedben én nem hozakodnék ezzel elő, ha tud róla a párod, akkor csak rosszul fog neki esni ez a dolog, mert mégis csak a szülei, ha viszont nem vette ezt észre a szülei részéről, akkor nem hinném, hogy a te felhívásod hatására fog észhez kapni...Láttam már ilyen esetet, elég hosszú időnek kellett eltelnie, mire kapcsolt az illető, hogy milyenek is a szülei, és elég fájó pont az ilyen az ember életében, addig amíg saját magától nem látja át, úgyis védeni fogja őket, és te leszel a rossz...de ez csak egy vélemény :)
2013. júl. 10. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Én őszinte lennék, nem akarnék takargatni a párom elől ilyesmi erős érzéseket, persze próbálnék a lehetőségekhez mérten finoman fogalmazni (hajajj, én és a diplomatikusság :) nem lenne könnyű), részben őt, részben magamat védendő...

Tapasztalatom szerencsére nincs az ilyesmiben, a páromnak csak az anyja él és ő mesés anyós, nagyon szeretem és becsülöm. Szomorú, hogy sokaknak más tapasztalataik vannak.

2013. júl. 10. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én elmondtam neki, bár nem nagyon kellett rajta izgulnom hiszen látszott. Az anyja kezdetektől fogva bunkó volt velem. Pl vettem neki csak úgy ajándékot és meg sem köszönte, illetve mondta hogy más szinbe jobb lett volna.
2013. júl. 11. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!