Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ellaposodott a kapcsolatom,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ellaposodott a kapcsolatom, szakítsak, vagy ne? Voltál már hasonló helyzetben?

Figyelt kérdés

Négy és fél éve vagyok együtt a pasimmal,ő az én első szerelmem, de mostanában úgy érzem, hogy sem ő, sem én nem vagyunk már ugyaolyanok, nem törjük magunkat, hogy lássuk egymást, jó együtt, de ha egy héten csak egyszer tudunk találkozni, akkor sem érzem már azt hogy úgy hiányzik. Jó vele lenni, nagyon kedves és megértő, nincsenek titkaink egymás előtt, ezért úgy érzem ő a legjobb barátom(persze vannak hülyes pasis dolgai) de az a lángolás már elmúlt, nem is igazán kívánom őt.

A másik dolog az az hogy én tervezem a jövőmet, de ő olyan "csak lóg a levegőben"típus, dolgozik, de nem érzem azt hogy lennének ambíciói. Amikor összejöttünk, ez még nem zavart, mert akkor még én is ilyen komolytalan voltam. De szerintem ő nem tud felnőni hozzám. Ezzel nem nagyképűsködni akarok, ne értsetek félre.

Szeretem őt, de úgy érzem ezt a semmilyen állapotot nem bírom sokáig. Szeretnék vele maradni, de úgy látom nem fog egyhamar "megkomolyodni". És mostanában kezdem újra észrevenni a pasikat.(de sosem csalnám meg, akkor inkább szakítok, és legyen tiszta lap)

Ti mit tennétek a helyemben?

Mit tettetek hasonló helyzetben?

22/L


2010. máj. 5. 19:10
 1/3 anonim ***** válasza:
Ez annyira egyszerű probléma, nem kell túlagyalni. Mondhatni egyértelmű h ilyen hullám mindenkinél bekövetkezik. Egyszerűen válaszolj magadnak, hogy kell e neked ez a pasi. Akarod e hogy felnőjjön hozzád, hogy megkomolyodjon? Ha igen, akkor vedd a fáradságot, beszéld meg vele, alakítsd, alakuljatok mind a ketten. Ha minden kérdésedre nem, nem tudom a válasz akkor megint tiszta sor. Engedd el.
2010. máj. 5. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem gondolkozz el, beszélj vele is erről, hogy mit érzel és gondolsz, és ha egyszerűen úgy érzed, hogy már nem az igazi, hagyd ott, fiatal vagy még, nem muszáj lekötnöd magad egy "boldogtalan" (nemtudom máshogy megfogalmazni, bár nem ez a legjobb szó rá) kapcsolatba.
2010. máj. 5. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat, de nem olyan egyszerű ez mégsem, mert úgy érzem inkább vele akarok lenni mint nélküle, mert jól érzem magam, csak gyötörnek ezek a dolgok amiket leírtam. próbáltam már vele beszélni, és fogok is még.
2010. máj. 5. 21:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!