Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ilyen helyzetben, hogy szakítsak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen helyzetben, hogy szakítsak?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

A párom(fiú)nak van 2 lány tesója.

A nővére ma megy ki külföldre véglegesen,a húga pedig kollégista lett,így egyedül maradt otthon,mint gyerek.


Hiányoznak neki a tesói,ezt mondja megviseli,

meg magányos is.


Nos ő állítása szerint nagyon szeret engem,de én már nem szeretem őt,csak ha én is ott hagyom,akkor meg magára marad,ami lehet most nem jönni neki jól :/


2012. szept. 10. 06:52
 1/5 anonim ***** válasza:
És a szülei? Mit takar hogy gyerek? Mennyi idős? Szánalomból ne legyél együtt senkivel sem...
2012. szept. 10. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Egyértelmű: nem maradhatsz egy olyan kapcsolatban, ahol csak az egyik fél érzi magát jól - az ilyen nem kapcsolat.

Ha nem akarod ilyen nehéz időszakban magára hagyni, akkor lassan, alig észrevehetően hidegülj el tőle. Továbbra is támogasd, de lassan adagold be neki, hogy már nem szereted.

2012. szept. 10. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hát akkor várj esetleg egy hetet, amíg kicsit megnyugszik. Ennél tovább felesleges húzni.
2012. szept. 10. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szánalomból ne maradj már vele...


Ha otthagyod, akkor végre kettesével viheti fel a nőket az üres lakásba.

2012. szept. 10. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat,az utolsón jót mosolyogtam :)

Nem szó szerint értettem a gyereket,20 éves amúgy.


Most értem haza suliból az van kiírva neki,hogy ne írjon nekem senki most,ma indult a tesója ugye,áh nem akarok most kib*szni vele,de már unom ezt a helyzetet,1 hete nem is láttam,a héten se fogom suli miatt,nem tudom mit tegyek,ha ilyenkor teszem ki,akkor félek,hogy összetörne,lehet megfogadom a tanácsot,lassan elhidegülök tőle,várok egy kicsit,de így meg kihasználom,mindegy azért köszönöm a segítséget mindenkinek.

2012. szept. 10. 18:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!