Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Ha a barátnőmAnyja pikkel rám...

Murlockmuki kérdése:

Ha a barátnőmAnyja pikkel rám mióta a szerelmemel össze ismerkedtünk azota probál eltávólitani de a lánySzeret engem az anyát is és kettönk közt örlödik és rámegy az egészségére is az anya folyamatos vitáitól. Az anyja szerintÉn wok a szar mitTegyek?

Figyelt kérdés

2013. júl. 23. 21:43
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy olyan fiút képzeld el a lánya mellé, aki elvégezte a hatodik osztályt?
2013. júl. 23. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok? Több infó kellene.
2013. júl. 23. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
A helyesírásodból ítélve, nem lehetsz egy főnyeremény... Ha az öltözködésed, a viselkedésed, a kinézeted is hasonló, akkor meg lehet a mama véleménye. De próbálj meg beszélni vele, hátha megnyered...
2013. júl. 23. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
végzösök vagyunk a középsuliba 19 és 18 évesek
2013. júl. 23. 21:51
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Azért oka van ha az anyja nem bír téged. Ha valaki ilyen borzalmasan ír, és a fogalmazása is hasonló, az elképzelhető, hogy a kommunikációja sem a legjobb.. Talán próbáld meg azt hogy intelligensebbnek lássanak, hogy a rossz előérzetet csökkented azáltal, hogy megpróbálsz normális lenni.. Amúgy mennyi idősek vagytok? mert a kor se mindegy.
2013. júl. 23. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
19 évesen ilyen pocsékul írsz.. Akkor meg is értem az anyukát.. Valószínű hogy az egész valód hagy némi kívánnivalót maga után.
2013. júl. 23. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Pfűűű vazeg. Én is próbálnám jobb belátásra téríteni a lányomat. Kaphat szegény értelmeset is...
2013. júl. 23. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Az utolsó írásod után teljesen megértem az anyukát. Én is tiltanálak a lányomtól.
2013. júl. 24. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Amúgy köszi hogy nem a kérdésre válaszoltok!!!
2013. júl. 25. 11:34
 10/14 anonim ***** válasza:
De a kérdésre válaszolunk. Az írásod alapján nagyon primitív lehetsz. Így természetes, hogy anyuka nem nézi jó szemmel a kapcsolatotokat. Mit tegyél? Viselkedj kultúrember módjára.
2013. júl. 25. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!