Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit szólnátok ha a párotokat...

Mit szólnátok ha a párotokat az anyja mindig lehülyézné és nem éppen kedves szavakkal illetné? Kiosztanátok?

Figyelt kérdés
2013. júl. 12. 07:35
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
91%

Nem lenne jogom kiosztani.

Inkább a páromba öntenék erőt ahhoz, hogy ne hagyja magát, ossza ki ő. Az ő anyja, az ő feladata rendezni a kapcsolatot vele.

2013. júl. 12. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
37%
Miért ne lenne jogom kiosztani? Ha neki joga van lehülyézni....
2013. júl. 12. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Akár hányszor oda megyünk,mindig ugráltatja,majd a párom kiáll magáért hogy elég volt már túl sok a kérés.Akkor egyből jön azzal hogy jaj te hülye,te semmire kellő és mindenféle szavakkal illeti.Nem semmire kellő,de egyszerűen már túl sok a kérés és nem is a kérés a baj,hanem ahogy kéri.Mintha neki kötelessége lenni mindenre ugrani.Persze ő mindig kiáll magáért,de azért a lóf..nak is van vége.Elköltözött egy másik helyre,segített neki a költözésbe,kifestette neki a lakást,csomó apró dolgot rendbe rakott a lakásba neki és még is olyan hangnemet enged meg magának hogy már nekem kinyílik a bicska a zsebembe,pedig én aztán bírka türelmű vagyok.
2013. júl. 12. 07:41
 4/21 A kérdező kommentje:

ma 07:38


Kiáll maga mellett de falra hányt borsó...őt az sme hatja meg.Ha a párom bekeményít az sem segít.Csak pislog egyet hogy jaj hogy képzeli,majd folyt köv ugyanott.Azt gondolja mindenbe neki van igaza,még a durva szavak és abeszólások sem riasztják vissza.Pedig mindig leállítja,de aki buta az buta..

2013. júl. 12. 07:44
 5/21 anonim ***** válasza:
48%
Ez a párod és az anyja közötti ügy, NEKED semmi beleszólásod sincs.
2013. júl. 12. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
23%

Jaj bocs, félre olvastam...azt hittem téged hülyéz. Ez a párod dolga, hogy rendezze, ne szólj bele.

2-es voltam

2013. júl. 12. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
33%
Természetesen megvédeném, bárki, jelenlétemben támadott embert jogom van megvédeni, nem hogy a páromat.
2013. júl. 12. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
20%
" én aztán bírka türelmű vagyok." Ön és közveszélyesen félreismered önmagad!!!
2013. júl. 12. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
61%
Én is megvédeném a páromat, ha neki lenne igaza!
2013. júl. 12. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
93%
Ha úgy lennék vele, mint Te, hogy kinyílna a bicska a zsebemben, és a jelenlétemben csinálná ezt az anyós, akkor egy idő után biztosan közbe szólnék. Nem kiabálnék, nem durván, csak szépen csendben oda szólnék, hogy: "Ne haragudjon anyuka, de nincs igaza, és már nekem is nagyon kellemetlen ezt az örökös pocskondiázást hallgatni!" Ha támadna, hogy nincs közöm hozzá, közölném vele, hogy akkor nem lenne közöm, ha ezt nem előttem csinálná, de mivel fültanúja vagyok az egésznek, igen is érintett vagyok én is. Ha kiabálna rám, akkor megmondanám neki, hogy kicsit több tiszteletet kérek, ha én normálisan beszélek vele, akkor legyen kedves ő is beszéljen velem normálisan még a korkülönbség ellenére is, mert nem a seggéből rángatott ki.
2013. júl. 12. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!