Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Szerinted jogosan sértődött...

Szerinted jogosan sértődött meg anyukám rám is?

Figyelt kérdés

A szüleimmel mentünk le a Balatonhoz, azaz anyukám,apukám,párom és én.

Anyukám soha sem kedvelte páromat és nem túl jó a viszony köztük, de eltűrik egymást (természetesen).

Viszont az autóban utazva anyukám szokásához híven megállás nélkül beszélt, párom pedig már nagyon unta (főleg neki beszélt,oktatgatta mindenről) de közben beszélt nekem is meg apukámnak is szóval be nem állt a szája, egyszer csak párom megunta és megkérdezte,hogy zavarna e minket ha betenne egy kis zenét, anyukám rögtön rávágta hogy naná hogy zavarná, mire párom bedugta a füldugót a fülébe és több mint 160 kilométeren át zenét hallgatva vezettet le a Balatonig.

Anyukám persze megsértődött és jó darabig ecsetelte nekem ,hogy ez mennyire illetlenség/bunkóság amit párom csinál, apukám pedig megpróbálta megvédeni páromat mire jól összekaptak, aztán szokás szerint apukám feladta csak hogy béke legyen.

Viszont megtudtam hogy anyukám rám is megsértődött mert elvárta volna hogy rászóljak páromra, hogy ezt ne csinálja.

Én megpróbáltam pártatlan maradni, de nem érzem magam hibásnak, hiszen anyukám provokálta páromat, és néha már nekem is sok volt, szóval én megértem páromat még akkor is ha illetlenség.


2013. júl. 30. 21:03
 1/9 anonim ***** válasza:
91%
Legközelebb szólj rá anyádra. Ha én lennék a párod és csesztetne vezetés közben az anyád (ami ráadásul balesetveszélyes) akkor kiraktam volna a kocsiból a puszta közepén aztán annyi...
2013. júl. 30. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Párom nem szokott rá figyelni, mindig beszél anyukám, de párom maximum 100 alaklomból 1x reagál rá, mert általában okítja vagy hülyeséget beszél neki vagy éppen a kettőt egyszerre.

Anyukám nem tudja elvonni a figyelmét a vezetéstől, csak gondolom idegesítő lehet hallani hogy folyamatosan beszélnek neki.

2013. júl. 30. 21:10
 3/9 anonim ***** válasza:
82%
Vezető embert nem csesztetünk. Én a párod helyébe kitettem volna a fenébe!
2013. júl. 30. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
94%
Füldugóval a fülben zenét hallgatva nem nagyon kéne vezetni.
2013. júl. 30. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
92%
Anyád is h*lyeséget csinált, meg a párod is. Anyád azt, hogy vezető embert csesztetett, a párod meg azt, hogy füldugóval hallgatta a zenét vezetés közben. A helyében én vagy megálltam volna az út szélén és kiosztottam volna az anyádat, azért mert vezetés közben zavart, vagy kiraktam volna az út szélére és ott hagyom. De egyébként jogtalanul haragszik rád, és hiába illetlenség és veszélyes fülhallgatóval zenét hallgatni vezetés közben, a párod minimális szinten, de jól tette. Mert hiába nem figyel oda arra, hogy mit mond, attól még zavaró és balesetveszélyes hogyha az ember vezet és közben oktatják, dumálnak hozzá, ráadásul megállás nélkül. Szóval azért anyád is tanulhatna némi illemet, vagy legalábbis alapvető szabályokat betarthatna, hacsak nem akar egy baleset okozója, és egyben talán áldozata is lenni.
2013. júl. 30. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
85%
3-mas vagyok. Amúgy én többet nem mennék a szülőkkel nyaralni. Vagy csakis külön kocsival.
2013. júl. 30. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem a sérelem nem jogos anyukád részéről. Nem vette észre magát, hogy zavar mindenkit a fecsegésével. Neked kellett volna finoman leállítanod.
2013. júl. 30. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
76%
A párod kocsijában ő az úr, szóval anyukádnak kellett volna alkalmazkodnia, pláne ha ő vezet. De ahogy már előttem írták, bedugott fülekkel veszélyes vezetni, ez a vitátoktól független, csak mondom.
2013. júl. 30. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
71%

Általában nem szoktam az anyukákat bírálni, de a párod jól tette. Én lehet megálltam volna és az út szélén kiteszem az anyukád!

Vezetés közben nem szabad csesztetni egy embert, és marhára idegesítő lehet, amikor egy hosszú úton be nem áll a szája a másiknak és csak beszél és beszél, úgy, hogy nem is beszélgetés, hanem oktatás és csesztetés. Higgadt ember lehet a párod, hogy nem durrant el az agya. A lehetőséghez képest döntött, de tényleg nem szabad füldugóval vezetni mert nagyon veszélyes. Legközelebb szólj anyukádnak, hogy amíg vezet maradjon csendben, vagy esetleg már előre beszéld meg apukáddal, hogy ha ilyen helyzet lesz, ő állítsa le anyudat.

2013. júl. 31. 04:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!