Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Ti beszélnétek apósotokkal/any...

Ti beszélnétek apósotokkal/anyósotokkal ha ők a fiukat le sem sza**ák? Mondjuk, ha gyerekkorotok óta ismernétek őket.

Figyelt kérdés
2013. aug. 3. 13:51
 1/5 anonim ***** válasza:
minek?
2013. aug. 3. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Egyszer-kétszer próbáld meg, de onfegyelemmel, ne vitázz.

Ha nem hoz eredményt, akkor ne várjatok toluk semmit, hanem csakis a saját és gyerekeitek életével foglalkozzatok. Ennyi.

2013. aug. 3. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

felesleges beszélni róla.. A végén még az lenne, hogy mi a francnak szólsz bele az életükbe és onnantól kezdve rád is haragudni fognak.

Ha eddig nem foglalkoztak a fiúkkal akkor a "hegyi beszéded" után sem fognak vele foglalkozni. Ellenben te azonnal az ellenségük leszel.

2013. aug. 3. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem a páromról beszélnénk, csak úgy általában.
2013. aug. 3. 15:21
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem, miért? Én amúgy sem vagyok nagy híve ezeknek a kényszer rokonságoknak. Ha jól kijövünk ámen, de azért erőltetni a dolgot, mert felnőtt fejjel kaptál még pár felnőttet az életedbe a férjeden keresztül, akik lehet teljesen más világban élnek másként gondolkodnak, mint te?


Ha meg még az egyetlen kapocsra is szarnak, ami köztetek van, akkor végképp nem értem, hogy minek velük foglalkozni?

2013. aug. 6. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!