Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Miről szoktatok beszélgetni...

Miről szoktatok beszélgetni anyósotokkal?

Figyelt kérdés
Nekem egyszerűen nincs közös témám vele. :/
2013. márc. 30. 06:45
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
55%

Nekem sincs!

Az unokáról tudok csak beszélni vele, ételekről, időjárásról, mit csinált a gyerek tegnap és mit fog holnap, lelki közösséget mindenki a saját szüleivel formál.

Két anyósom is van!

MIndkettő műveletlen, csak főzni és takarítani szeret, az egyiket csak a pénz, a másikat csak a szülés érdekelte egész életében. Utazni nem szeretnek, színház stb. nem érdekli őket. Egy jó van, legalább a szüleim normálisak. Ja és mindkét férjemtől elváltam.

2013. márc. 30. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
Azt hittem csak én vagyok ilyen helyzetbe.Megnyugodtam hogy nem.Én is így vagyok vele hogy csak a gyerekről tudok vele beszélni,de 1-2 mondatnál többet nem.Engem meg zavar az ha hétvégén lemegyünk és csak ott vagyok,és alig tudok neki felhozni vmit.Majd ma is megyünk,hát kíváncsi leszek.
2013. márc. 30. 06:54
 3/25 anonim ***** válasza:
86%
Én is szinte csak a gyerekekről tudok vele beszélgetni, de róluk sokat. :) Meg ő olyan, hogy szívesen sztorizgat a macskáiról, meg a kolléganőiről, lényegtelen, engem mennyire érdekel, a lényeg, hogy nincs csend.
2013. márc. 30. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:
Nekem olyan anyósom van hogy inkább várja hogy én dobjak fel valamit.Aztán sokszor csend van.Olyankor elkezdek a lányommal.Ahhoz kellettek volna tippek hogy mit hozzak fel neki.
2013. márc. 30. 06:59
 5/25 anonim ***** válasza:
100%

Mint akarmelyik masik emberrel.

Olyan dolgokrol ami ot fogalkoztatja.


Csaladrol, a sogoromrol, mertgyakrqn van okunk aggodni miatta.

Anyosomekrol magukrolmerre jartak, hol voltak turazni, kiallitason, milyen programot csinaltak.

Milyen uj receptet probalt ki, vagy milyen regit vett elo. Mivel mind a ketten nagyon szeretunk fozni.

Mit mond az orvos (egeszen sok orvosi problemaja van, emiatt nem is tud dolgozni lassan 10 eve)

Ha valami sztori elojon, akkor egyikmkovet a masikat.

Emellett a kezimunka is szoba kerul, mert erdekes modon az eletkorom ellenere nekem ez az egyik hobbim megmutatom mit akarok csinalni, vagy eppen mivel keszultem el...

En is elmondom mi tortent velem azido alatt amig nem talalkoztunk...

Most ez csak par pelda volt am tuti befuto nalunk, amugy az anyosom rettentoen olvasott, es erdeklodo, nagyon sokmindent tud szinte minden temarol...

2013. márc. 30. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
50%

A kommenteket olvasva, azt hiszem szerencses vagyok..


(Bar az enyem meg szereti mindenbe beleutni az orrat, es jobban tudni dolgokat)



5.

2013. márc. 30. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:
Köszönöm hogy írtál. :) Na,ezt megfogom próbálni. :)
2013. márc. 30. 07:03
 8/25 anonim ***** válasza:
55%
Semmiről. Nem is akarok vele beszélgetni. Utálom ahogy megnyilvánul egy igazi mindent jobban tudok te hülye vagy mindenhez tìpus. Inkább kerülöm mert annak nincs jó vége ha minket összeeresztenek. Egy igazi bunkó, műveletlen, nem érdekli semmi csak a pénz. Na engem meg ő nem érdekel.
2013. márc. 30. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:
Nekem meg a párom testvérének a felesége ilyen.Sokszor szoktak lejárni,aztán vele semmit nem beszélek.Okoskodó,flegma nő.Nem tudok hozzá úgy viszonyulni ahogy kéne.
2013. márc. 30. 07:12
 10/25 anonim ***** válasza:
100%
Mindenről beszélgetünk, nem csak a családról vagy a gyerekekről.
2013. márc. 30. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!