Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Létezik olyan hogy lelki...

Létezik olyan hogy lelki élősködő? Aki mások életenergiájából táplálkozik és másokon keresztül akarja érvényesíteni az akaratát? Minek hívják az ilyen embert?

Figyelt kérdés
Azt hiszem anyám ilyen..
2013. febr. 23. 14:08
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Az ilyet semminek, maximum rosszindulatú embernek. Nincsenek energiavámpírok meg ilyen gyökérségek. A jó édes anyádat nem tölti fel energiával, ha igaza van, maximum elégedettséggel. Ez egyébként jellemvonásbeli kérdés, túlzott makacsság, önzőség állhat a háttérben. Nem kell túlmisztifikálni. Vagy az ezotéria témakörbe szántad?


Az olyat meg, aki hagyja, azt gyenge, jellemtelen embernek.

2013. febr. 23. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem nem oda szántam és nem ilyen enrgia vámpír baromságokra gondoltam.Ha nem hogy van e valakinek ilyen a családjába esetleg?És hogy hogy kezeli az ilyen személyt?
2013. febr. 23. 14:17
 3/8 anonim ***** válasza:
92%
energiavámpíroknak hívják őket.
2013. febr. 23. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
95%
attól, hogy energiavámpírnak hívják ez nem valami ezoterikus kifejezés. Csak vannak olyan emberek, akiknek ha a közelükben vagy, rögtön érzed, hogy rossz lesz a közérzeted..Nekem anyukám férje (volt) ilyen korábban. Amikor hazajött már rögtön éreztem, hogy semmi kedvem semmihez. Ebben semmi természetfeletti nincs..ha nem ismerném hanem elmennék mellette az utcán akkor nem vettem volna ezt soha észre, mivel ez inkább annak a jele, hogy nem kedveltül őt túlzottan..
2013. febr. 23. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
24%

" Csak vannak olyan emberek, akiknek ha a közelükben vagy, rögtön érzed, hogy rossz lesz a közérzeted..Nekem anyukám férje (volt) ilyen korábban"


Nem akarok bunkó lenni, de ahogy mondtam: csak azt lehet lehúzni, aki hagyja. Le kell sz*rni az ilyet, mert negatív, pesszimista hozzáállású, rosszindulatú emberek mindig voltak, vannak és lesznek is. De ha hagyod, hogy élősködjenek rajtad, ha magad alá kerülsz miattuk, akkor TE csinálsz belőlük "energiavámpírt"


Ez egy rohadt hülye kifejezés, mert egyszerűen arra utal, hogy az egyén szándékosan cseszteti a másikat, és neki ettől jobb kedve lesz. Nem tagadom, van ilyen, de itt nem erről van szó. Ez inkább akkor fordul elő, ha az ember nagyon utál valakit, és egyszerűen annyira rosszindulatú, hogy örömet okoz neki, hogy belerúghat abba.


Az, amiről ti beszéltek egyszerű rosszindulat, önzés, pesszimizmus, stb. Nincs mögötte semmilyen hátsó szándék. Azért bánt benneteket, mert feltételezem, ti alapjáraton jóindulatú, mimózalelkű egyének vagytok, könnyű beletaposni a lelkivilágotokba. Az ilyen emberek ellen nem lehet mit tenni, az egyetlen megoldás, ha nem hagyjátok, hogy ez a rossz érzés, rossz közérzet elhatalmasodjon rajtatok, és levegőnek nézitek.

2013. febr. 23. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Igen, vannak ilyenek. Áldozatnak állítják be magukat, mindenkinek elmesélik, hogy elbánt velük a sors, állandóan betegek, járnak az orvosokhoz, sajnáltatják magukat, mert a sajnálatot szeretetnek gondolják. Ha ilyennel találkozoil, jobb, ha menekülsz. De az anyukádat nem hagyhatod ott.

Talán ha nem reagálnál. Nem sajnálnád, nem hallgatnád meg a panaszait. De még ezenkívül az is jó lenne, ha valami vidám élményekben részesítenéd. Kirándulni, utazni, kabarét hallgatni vagy nézni, bohóckodni. Mesélj neki vidám történeteket a suliból, vagy ahol vagy, ki is találhatsz ilyeneket, és hahotázzál rajta, ahogy csak bírsz. Ha kitartó vagay, meg tudod változtatni.

2013. febr. 23. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Hogy hogy hívom?

az egyik exemnek...

2013. aug. 20. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
hogy ne léteznének energiavámpirok, én is az vagyok. a gyikon persze trollnak neveznek. akkor frissülök fel ha másokat fárasztok.
2013. okt. 17. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!