Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Mit tegyek ha kettesbe maradok...

Mit tegyek ha kettesbe maradok az anyóssal és ott szemétkedik? (a fia előtt nem mer)

Figyelt kérdés

Terhességem óta megváltozott az anyósom. Sogornőmet is ellenem/ünk hangolta,először azt hittük,ő a ludas,de rájöttünk,hogy ki irányítja a szálakat.Mikor terhes voltam,előttem balhéztak mindig..velünk..féltettem a babámat nagyon...szar helyzetben voltam..

Sogornőm párját és családját is folyton kibeszélte mikor gyerekük volt,gondolom most én vagyok a soros.Párommal telefonba nagyon megértő,mikor ketten vagyunk náluk akkor se nyomja már olyan durván mint előtte,mikor párom nincs ott,akkor szólogat be nekem...Párom előtt nem mer. Párom már egyszer beszélt vele valamit ne szóljon mindenbe bele stb..Nem bírja elengedni a fiát?



2013. aug. 8. 09:25
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
68%

Mondd meg neki, hogy veled ne szórakozzon, mert szétrúgod a fejét. Meg hogy normális ember nem cseszegeti a másikat minden apró gyíkságért, sajnálod az életét, hogy ennyire sivár és lenézed őt.


Szóval valami ilyesmiket. Mondjuk előbb jobb lenne beszélni a pároddal, hogy mit csinál veled, mert ha letámadod a nyanyát, akkor simán elkezdhet nyivákolni a fiának, hogy te mekkora gonosz vagy és kegyetlen.

2013. aug. 8. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
54%

vedd fel a beszélgetést


és utána játszd le neki és a párodnak

és mond meg h ezentúl mindig nálad lesz és minden beszélgetést felveszel

2013. aug. 8. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
54%
Vedd fel telefonnal amikor beszólogat, majd egy családi ebéd alkalmával játszd szépen le mindenki előtt.
2013. aug. 8. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 A kérdező kommentje:
Már mondtam neki,de mindig csak azt mondja,hogy beszél ám vele,ha kell...de annál rosszabb..mert úgyis kitalálná az anyós,hogy ő nem mondott ilyet,beképzelem,stb...
2013. aug. 8. 09:32
 5/30 anonim ***** válasza:
49%
leggagyibb telefonon is van diktafon,vedd fel
2013. aug. 8. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 A kérdező kommentje:
Nem fog feltűnni neki,hogy felveszem? TUdtok ajánlani erre alkalmas telefont? Nem szemétség ez?:Ö))
2013. aug. 8. 09:33
 7/30 A kérdező kommentje:
Ha ezt megtudja,mégjobban alánk fog tenni..
2013. aug. 8. 09:34
 8/30 anonim ***** válasza:
49%
Csak szépen fogod a kezedben a telot, ha kérdezi miért, mond, hogy hívást vársz
2013. aug. 8. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 A kérdező kommentje:
addig kimegyek üdítőért vagy wcre ott bekapcsolom. mennyi percet tudok felvenni?
2013. aug. 8. 09:35
 10/30 A kérdező kommentje:
akkor miközbe veszem,nem tanácsos visszaszólni?
2013. aug. 8. 09:35
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!