Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Miért nézi a párom, és az...

Miért nézi a párom, és az anyja semmibe a terhességem? Anyós örökbe fogadta a páromat, mert nem lehetett gyereke. Neki a terhesség nem jelent semmit. Ő a világ legjobb anyja, saját véleménye szerint. Nekem mindent bírni kell.

Figyelt kérdés
Úgysem lesz baja a gyereknek.Ha eddig megmaradt,akkor már nem mehet el.Hozzáteszem,3vetélésem volt ezelőtt.Mindent megcsinálok itthol,a párom nem segít.Ha az anyjához megyünk,ott is csak véleményezik mindent anyós.8Hónapos kismama vagynok,ma megkaptam a páromtól,hogy bezzeg az xy még dolgozik,pedig csak pár héttel fiatalabb a terhessége.Estére már szét szakad a hátam,pihennem kellene,mert görcsölök sokat,de nem lehet,mert akkor az van,hogy ez nem betegség.Ki akaszt,hogy senki nem nézi,azt,hogy hogy érzem magam.
2013. aug. 12. 00:24
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
Tudom,hogy nem rám értetted.:-) Hmm,Az előző terhességemnél itt hagyott a párom 14hetesen.Mire mentem szülni,visszakönyörögte magát.Azóta viszonylag normális a kapcsolatunk.Tudom,sokan mondják,hogy vissza se kellett volna vennem.
2013. aug. 12. 09:30
 12/20 anonim ***** válasza:
95%

Itt nem csak az anyóssal van ám baj, hanem a kedves "pároddal" is.


Az anyós egy bunkó, minek mentek hozzá? Alapvetően nem szoktam ilyesmit tanácsolni, hogy ne látogassátok, mert a család az család; de basszus 2 évig a saját unokáját nem volt hajlandó megtekinteni és most is csak sérteget - egy ilyen hülye nőszemélyhez járjon a fia egyedül, én ugyan nem mennék azért, hogy csesztessen.


A párod is egy főnyeremény lehet hallod, ha 8 hónapos veszélyeztett terhesként azzal b*szogat, hogy dolgozz többet. Csak azt nem értem, hogy ha már van egy gyereketek, akkor nyilván ismered egy ideje, hogy milyen. Szerinted egy ilyen embernek kell még egy gyereket szülni, akármennyire akarja is? NEM! Ott kell hagyni a p*csába. Ilyesmire nincs mentség, hogy 3 vetélés után még téged szekál, hogy dolgozz. Ez az ember se nem tisztel, se nem szeret. Lehet vergődni, hogy csak az anyja hülyesége miatt ilyen, DE aki tényleg SZERET, annak mindegy mekkora vadbarom az anyja, akkor sem kezel így egy nőt, főleg nem a te állapotodban. HAgyd ott, komolyan mondom.

2013. aug. 12. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
89%

"Azóta viszonylag normális a kapcsolatunk.Tudom,sokan mondják,hogy vissza se kellett volna vennem."


És neked nem fordult meg a fejedben, hogy egy olyan irdatlan utolsó taplót, aki elhagy terhesen, tényleg nem kellene visszavenni?


Viszonylag normális kapcsolat az neked, hogy veszélyeztett terhesen szekál, meg elhagy?!


Ne is haragudj, de ezt a helyzetet magadnak is köszönheted. Ennyire hülye és naiv nem lehetsz...

2013. aug. 12. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
92%
Ha engem elhagy a párom 14 hetesen (vagy 14 hetes babával?) és én vagyok olyan jószívű/hülye, hogy visszafogadjam, nem akarnék neki második gyereket is szülni :(
2013. aug. 12. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
90%
Ezek után,hogy az elsőnél is elhagyott,most meg így viselkedik veled,én úgy hagynám ott,hogy hátra sem néznék.Szerintem egyenlőre ha teheted költözz haza.Senkinek sem jó,ha idegeskedsz.
2013. aug. 12. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:
14hetes terhes voltam mikor otthagyott,azt mondta megilyedt.Szülés után még 1évig külön laktunk,de mivel normálisan viselkedett,gondoltam megpróbálhatjuk a pici miatt is.Ez a baba becsúszott,én pedig nem tudtam elvetetni.Különben nem akartam több gyereket.Én biztos nem megyek az anyjához mostanában.Az a baj,hogy nagyon befolyásolja anyós a páromat,és ő meg hallgat az anyjára.:-( Én az utolsó után is adok esélyt az a baj.Nekem fontos a család,és,hogy legyen apa a gyerekek mellett.Csak hát egy kis megértést,és segítséget várnék el.
2013. aug. 12. 12:48
 17/20 anonim ***** válasza:
85%

A legutolsó kommentedre, kérdező - és ne vedd magadra, nem bántani akarlak, azt akarom, hogy tisztán láss -, ugyan mire vár megértést, segítséget az, aki hagyja, hogy hülyét csináljanak belőle, eleve alárendeli magát az elveinek, amik pedig nyilvánvalóan bizonyos emberekkel nem kivitelezhetőek? Nem lehet fontosabb a "család", mint az anya mentális és fizikai egészsége, mert az utód jól-léte is függ tőle, márpedig ez se nem család, sem te nem vagy mentálisan egészséges, frusztrálódsz. Kímélni akarod a gyerekedet is, gondolom, de mivel teszel neki jót szerinted? Azzal, hogy te is jól vagy, vagy azzal, hogy csak nyelsz, és nyelsz, és hagyod magad semmibe venni, miközben a gyerek elől próbálod elrejteni, de úgyis tudni fogja. És bántani fogja a helyzet. Ha most még nem is tartasz itt, abból ,amit leírsz, csak idő kérdése, mikor lesz majd így.

A férjed meg egy kényelmes bunkó, eleget tesz a társadalmi elvárásoknak, miközben végig másra sem gondol, csak magára.

Szóval gondold végig, neked mit jelent a "valamit valamiért", neked és a gyerekeidnek is csak egy életetek van!

2013. aug. 12. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
65%

Most mégis mit vársz ? Semmit csak panaszkodott, mert otthon senki sem hallgat meg!

Te választottad a gyerekeid apját, aki nem segít semmit, csak az xy-nal jön, hogy az még dolgozik.

Mi lesz még ezután ?!

2013. szept. 3. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 Bea~ ***** válasza:
71%
Én az ilyen embernek egy gyereket sem szülnék,nemhogy kettőt.Gusztustalan egy párod van,szeretetnek,együttérzésnek semmi jele!Az anyósodról nem is beszélve!Én már biztos elküldtem volna a,francba a fiacskájával együtt!
2015. jún. 24. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Mi lett veled kérdező?
márc. 15. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!