Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » 21 éves legjobb barátnőm nagy...

21 éves legjobb barátnőm nagy bajban van. Szeretnék neki segíteni, de félek is, hogyan segíthetnék neki?

Figyelt kérdés

Mindketten félünk a férjétől,akihez egy éve ment hozzá.Egyikünk sem ilyennek ismerte a férfit,de egy ideje,nagyon megváltozott.A barátnőm három hónapja terhes,ezt ő is,én is és a férje is tudjuk.Viszont a férje úgy fél éve rengeteget iszik,és sokat veszekszik a barátnőmmel.Legutóbb nagyon eldurvult egy ilyen veszekedésük:a barátnőm felpofozta,mire a férje annyira meglökte,hogy felsebezte a homlokát,és a földre esett.A barátnőm már fenyegetőzött neki,hogy a rendőrséghez fordul,de ő visszafenyegetett,hogy azt súlyosan megbánjuk.Félünk tőle,egyre jobban.De leginkább a barátnőmet féltem,és a babát a hasában.Elment az orvoshoz,még minden rendben,de ki tudja,hogy végződik a legközelebbi veszekedés?Szóval most amíg ki nem találjuk,hogy mi lesz,próbálunk mindig egyet érteni vele,és mindent úgy tenni,hogy neki jó legyen.Mármint a férjének.Ráadásul a barátnőm meg én is elég távol élünk a családunktól,együtt költöztünk ide,és én is velük élek.


Kérlek segítsetek!Ti mit tennétek?Én nagyon szeretem a barátnőmet,nagyon régóta legjobb barátnők vagyunk.Kérlek,csak segítsetek!


19/L



2013. jún. 7. 14:23
 1/7 anonim ***** válasza:
Vannak olyan anyaotthonok, ahol kaphat segítséget és védelmet a barátnőd. Persze ehhez el kell döntenie, hogy külön akar válni.
2013. jún. 7. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
25%
A fenyegetés csak olaj a tűzre. Nincs férfi rokon vagy barát? Én megveretném vagy velük együtt leülni és beszélni, hogy ezen a stíluson változtasson, hisz apuka lesz. Milyen példát mutat majd a gyereknek. Amúgy lehet csak a kisbaba miatt, hogy most már ilyen hamar családjuk lesz ez miatt bepánikolt és ez miatt viselkedik így,hisz elég fiatalok vagytok, hogy meg e tud adni mindent stb...Amúgy igen, alázkodjatok be és próbáljatok mindent úgy tenni ahogy neki jó de azért álljatok ki magatokért... Meg kell nézni, hogy idővel változik e. De, ha durvul akkor meg el kell menni és ott hagyni.
2013. jún. 8. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ott kell hagyni, az ilyen ember nem fog valtozni. Egyre rosszabb lesz!
2013. jún. 8. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

1. Ha reszeg, jobb beken hagyni, es nem provokalni semmivel.

2. En nagyon meggondolnam hogy hogyan is tovabb??? Mar ha iszik az epp eleg.Az azt jelenti hogy a fizeteset elkolti, es ez senkinek nem lesz jo.

2013. jún. 8. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%

Megérdemli. Nem kellene pofozkodni! Velem rosszabbul járt volna!

És ez van ha gyerekek papás-mamást játszanak! ;)

Egye meg amit főzött! ;)

2015. jan. 11. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Bea~ válasza:
Költözzetek el tőle!!!!Az ilyenből milyen apa lesz???Majd előadta a pénzt és részegen veri a családot. Ennél csak jobb lehet!
2015. jún. 24. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Mi történt azóta?
2020. jún. 12. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!