Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Ti mit tennétek ha anyósodék...

Ti mit tennétek ha anyósodék vennének egy babakocsit a babátoknak de nektek nem tetszene a szine?

Figyelt kérdés
2013. aug. 21. 11:27
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
92%
Szépen mosolyognék, és megköszönném .
2013. aug. 21. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
89%
Örömmel elfogadnám, mert arra sem kellene költeni, vagy esetleg feltenném netre cserére, hátha másnak meg pont az tetszik. Nekem két lányom volt, mégis kék babakocsit sikerült anno olcsón szerezni, de engem nem túlzottan érdekelt, mi milyen színű.
2013. aug. 21. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
94%
Örülnék neki. Nem a színe a fontos, hanem az, hogy legyen.
2013. aug. 21. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
77%

Megköszönném. Kicsit szívnám a fogamat, de hát Istenem. Ez legyen a legnagyobb gondotok! :)


2 esetben cserélném le; ha kisfiam van és rózsaszín a kocsi. A másik meg ha sárga. Azt nem vállalnám be.

2013. aug. 21. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
87%
Biztos örülnék neki. Mondjuk nekem a szín teljesen mellékes. Ha lenne vele más gondom (mondjuk nagy kerekű én meg a kicsi bolygóst szeretem) akkor megpróbálnám eladni, és vennék helyette másikat.
2013. aug. 21. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
97%

Ha csak a színe nem tetszik, de egyébként megfelel a célnak, akkor megköszönném.


Ha egyéb baj is van vele (nem összecsukható, nem fér be a kocsiba/liftbe stb) akkor kideríteném, hogy vissza lehet-e cserélni és elmennék anyóssal együtt. A gesztust természetesen így is megköszönném.

2013. aug. 21. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
88%

Ha csak a színe baj köszönd meg és örülj, hogy még ezt is kaptál! Ha meg egyéb praktikai okai vannak, hogy nem összecsukható főleg, ha busszal utaztok az gáz. :S Akkor mindenképpen uccu a boltba és csere, ha nem lehet akkor fel a netre és ott megpróbálkozni egy cserével/eladással.

Amúgy új vagy használt?

2013. aug. 21. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
64%
Hacsak nem pepita vagy pink, örülnék neki.
2013. aug. 21. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
82%

Hát... ha már így alakul, eltenném tartalékba, de eleve nem engedném nekik, hogy akármit is vegyenek, mert nem tudhatják, nekünk mi tetszik, mi kényelmes, vagy akkor kérdezzék már meg, milyet akarunk.

Jobban mondva, nálunk meg is lett mondva a szülőknek mindkét részről, hogy ilyen nagy holmit eszükbe se jusson megvenni, épp fenti okokból kifolyólag. A legnagyobb dolog, amit vettek, az a babakád volt.

2013. aug. 21. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 A kérdező kommentje:
Új és rózsaszin, de én bórdót szerettem volna.
2013. aug. 21. 11:58
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!