Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Hogyan viszonyulnátok a...

Hogyan viszonyulnátok a továbbiakban?

Figyelt kérdés

Van egy bátyám, aki 36 éves. A legjobb barátnőmet már lassan 12 éve ismerem. Végül is együtt nőttünk fel, 25 évesek vagyunk.

A testvérem 21 évesen kiköltözött külföldre és ott végezte el a tanulmányait. Nem rég hazaköltözött. Egészen pontosan az esküvőm előtt pár héttel.


A barátnőmmel az esküvőmön találkoztak elsőként. Amikor látogatóba jött haza a testvérem, akkor valahogy sosem hozta úgy a sors, hogy találkozzanak.

Fényképről persze látták egymást és sokat hallottak egymásról.

A bátyámmal rendszeresen tartottam a kapcsolatot.


Szóval, lassan egy éve itthon van és a napokban úgy hozta a sors, hogy összegabalyodtak.

Nagyon jól érzik magukat együtt és teljesen egy hullámon vannak. Örülök nekik nagyon, de valahogy nekem (még) olyan fura ez az egész!


Persze felnőttek, eltudják dönteni, hogy mi jó nekik. Nem is szeretnék beleszólni a dolgukba.

Csak egyszerűen nem tudok ehhez hogyan viszonyulni.. zavarban vagyok, ha erről, róluk van szó!


Hétvégén családi gyűlés lesz nálunk. Mindenki jön a rokonságból és persze a bátyám és a legjobb barátnőm is! Akkor lesz a nagy bejelentés! :)

Mert hogy rajtam kívül senki sem tud róluk!


Tudom, hogy mindenki engem fog kérdezgetni, hogy mióta, stb.. Nem tudom, hogy mit mondjak. Igazából mit mondhatnék?!


Na meg .. fura, hogy lett egy 3 nappal idősebb "nővérem", aki egyébként tojáshéjas korunk óta a legjobb barátnőm! :)))


2013. márc. 19. 12:20
 1/4 anonim ***** válasza:
82%

Úgy tűnik, a történetben már mindenki felnőtt, téged kivéve.

Nem igazán értem, mi ebben akkora szám. Örülj neki, hogy a jövendőbelijét te is kedveled, sőt barátnők vagytok.


Egyáltalán nem ritka, hogy a testvérek egymás baráti köréből választanak párt, mi ezzel a baj?!

2013. márc. 19. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Inkább őket fogják kérdezni, nem téged.

Nincs ebben semmi különös.

Örülj, hogy ilyen jóban vagy a bátyád barátnőjével.

2013. márc. 19. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
En sem találok benne semmi különöset, neked továbbra is a barátnõd marad.
2013. márc. 19. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Miért nem örülsz neki?


Legalábbis úgy írod ezt le,mintha megcsaltak volna...

2013. márc. 19. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!