Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Az apósom terrorizál?

Az apósom terrorizál?

Figyelt kérdés
Az a hejzet hogy az apósommal már 3.éve nem bezélek és sajnos olyan dolog miatt amit nem tudok megbocsáani.Terhesen kidobott decemberben.este 10órakkor mert átkattamt az agya.Alapjában véve egy agressziv ember aki senkitsem szeret.Azóta nembeszélek vele.Igazából nemérdekel engem de három napja megint belém kötött.Bálban voltunk és beszélgettem apám eggyik barátjával amikr valaki hirtelen valaki elkapta hátrulról a nakamat és valószinüleg megakart folytani.Magamsem tudom hogy ,/*szabadultam ki a keze közül de nagyo megijedtem.Az apósom vot holt részegen azt sem tudta hogy,ki a fija.szerencsére sikerült idejében eljönni de a férjem nagyon haragszik rá.Mégis mit tehetnék?Erre hogyan reagáljak?Nagyon útálom őt és kikötöttem hogy,a lábát a mi házunk közelébe nem teheti.Félek hogy,nem áll le és máskor is megpróbál bántani.De azt sem akarom hogy,a férjem is valami bolondságot csináljon.Hiszen az apja.máskor hivjam a rendőröket?de akkor az anyósom haragudna meg.Apám erről nem tud ,de ha megtudja baj lessz.Mit csinálmátok?
2013. aug. 27. 17:26
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
83%
Huh, első sor után feladtam! Tanulj meg írni!
2013. aug. 27. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
84%
Én az első mondatnál feladtam. Valaki foglalja össze két mondatban, helyesen, mert így kisül a szemem.
2013. aug. 27. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 Lemuria ***** válasza:
54%
A legfontosabb, hogy anyósod, és a szüleid is értesüljenek a történtekről. A legjobb egyszerre közölni velük,,,após jelenléte nélkül persze... Ezek után mehet a hivatalos útra való terelgetés, s ekkor már senki sem fog meglepődni :O
2013. aug. 27. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
95%
Hát, a lényege az, hogy az apósa kidobta terhesen decemberbe az utcára, de nem volt épeszű akkor az apósa. Aztán meg akarta folytani, de nem sikerült neki. A férje nagyon haragszik az apjára, hogy ezt tette, de a kérdező nem akarja őket elválasztani. Ha meg hívná a rendőröket, az anyósa a kérdezőnek haragudna meg. A kérdező apja nem tud erről.
2013. aug. 27. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 Lemuria ***** válasza:
18%
1,2 válasz tuti, hogy ugyanaz írta, ráadásul más megfogalmazásban. gyerekek, hogy egyeseknek micsoda szókincse és fogalmazó készsége van,, ámulok bámulok :P
2013. aug. 27. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
100%
Képzeld nem ugyanaz az ember írta, neki is ua. %-a van, mint nekem. Attól még elszomorító, hogy így írnak egyesek és még szaporodnak is...
2013. aug. 27. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 A kérdező kommentje:
A kérdésre válasszolna valaki?Tisztelet a kivételnek...
2013. aug. 27. 17:42
 8/34 Lemuria ***** válasza:
0%
Igen ez a probléma sokszor felmerül, de tudod azoknak ötlik általában a szemébe, akik nem tudnak soha semmivel kitűnni, folyamatos harcban állnak önmagukkal és igen a kákán is csomót keresnek,,, csak hogy érezzék én több vagyok...
2013. aug. 27. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 Lemuria ***** válasza:
42%
Basszus amit válaszoltam teljesen korrekt, mégis mire vársz, a férjed helyébe lennék én magam jelenteném fel az apámat, mert az ilyen ember inkább ne legyen az...
2013. aug. 27. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
100%

Bocs ez neked nem ötlik a szemedbe:

hejzet

bezélek

megbocsáani

10órakkor

átkattamt

senkitsem

sembeszélek

nemérdekel

eggyik

hátrulról

valószinüleg

folytani

Magamsem

vot

fija

útálom

lessz


:D

2013. aug. 27. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!