Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Szerintetek ez gáz, illetve...

Szerintetek ez gáz, illetve nektek ez idegesítő lenne?

Figyelt kérdés

Sziasztok,normális válaszokat szeretnék!

Beszólogatásoktól kíméljük meg egymást,tanácsot szeretnék kérni,hogy ilyen esetben mit lehet tenni?

Elmesélem mi a sztori!



A párom anyja a közelben lakik,pár utcával

odébb,mint mi!

Párom 25,én 23

Az anyja minden áldott nap felhívja,van hogy reggel,mikor alszunk,hogy menjen át hozzá,egyen,hozzon kaját,egyedül van legyen ott egy pár órát vele (a lányával él)

Persze elviselném,hogy felhívja,bár igaz minimum 2 naponta átmegy párom,de van olyan,hogy egy nap kb 10X felhívja őt.....

Ha elmegyünk valahová,nyaralni,kikapcsolódni,szintén hívja mobilon legalább napi 3x,4x


Hol vagyunk?

párom miért nem maradt otthon?

miért kell eljárkálnia?

Miért nem lehet otthon maradni?

Mikor megyünk haza?


Ha páromat felhívja,hogy menjen át,de ő nem megy át,akkor rá fél órára,megint felhívja,hogy miért nem megy át?Hol van már?


Ha eljön hozzánk,megszól mindent!

A kuka miért van tele?

(nem vitték el a szemetet a szemetesek,nem tudtuk kiüríteni)

Az a szőnyeg,miért van ott?

Miért koszos a parketta? stb......


Normális,hogy ez engem kezd nagyon idegesíteni,vagy velem van a baj?

Ha páromnak csak megemlítem,hogy szerintem ez nem normális,akkor ideges lesz,mert szerinte féltékeny vagyok,hogy engem nem keresnek ennyit a szüleim (ez nem igaz,én havonta egyszer,vagy kétszer megyek el hozzájuk,

hetente egyszer telefonálok velük,nekem ez elég,szeretem őket,de az önállóságot is,és tudom anyum szeret mindenbe beleszólni,illetve beleokoskodni......



2013. aug. 27. 18:24
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
79%

telefon kikapcs! ajtó becsuk!


akkor ideges lesz,mert szerinte féltékeny vagyok,hogy engem nem keresnek ennyit a szüleim

- párodnak meg magyarázd meg, hogy ez nem féltékenység, hanem az anyja nem komplett és kiidegel téged!


am. párod le szokta állítani az anyucit?

2013. aug. 27. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:

ma 18:26


Ha sokáig vitázok,veszekszem vele,akkor kiosztja,hogy ez már tényleg sok,de látom rajta,hogy ez őt nem zavarja feleannyira sem,mint engem......

Nagyon anyás,ezt be is vallotta!

Nem érti meg,hogy persze,szeresse őt,de nem ismeri fel,hogy ez már túlzás,nem egészséges.... :(

2013. aug. 27. 18:30
 3/26 A kérdező kommentje:

Párom sajnos munkanélküli lett,én alkalmi munkákat vállalok,

illetve ő is,most elég mélypontom vagyunk,és az anyja segít annyival,hogy küld nekünk kaját....párom folyton ezzel jön,hogy ne szóljak semmit,mert küld kaját.....

2013. aug. 27. 18:32
 4/26 anonim ***** válasza:
64%
Pedig csak a párod tudná véglegesen leállítani az anyóst. Te hiába szólnál be neki, vagy küldenéd el, abból csak veszekedés lenne. Inkább azt próbáld meg elérni, hogy a párod komolyan vegye, amit kérsz tőle. Ültesd le és légy határozott. Ha ennek ellenére sem csinál semmit, ne hagyd annyiban, addig ne hagyd vele békén, amíg fel nem fogja és le nem állítja az anyját.
2013. aug. 27. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim válasza:
80%

Kb ugyan ezen mentem keresztül,a tetőpont azt hiszem az volt,amikor kopogás nélkül benyitott a hálószobánkba és hát ő annyira belemerült a "beszélgetésbe",vagyis csak osztotta az észt,hogy befeküdt közénk az ágyba. De pontosan közénk,hogy így is jelezze,hogy szétválaszt minket.


2,5 év után azt mondtam,hogy elég. Szétmentünk.

2013. aug. 27. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:

én teljesen megértem őt,hogy ennyire szereti az anyját,

ne is legyen az,hogy felé sem néz,mint a többi gyermeke,de szerintem ez tényleg erős túlzás......

2013. aug. 27. 18:45
 7/26 anonim ***** válasza:
76%

simán tönkreteheti a kapcsolatodat...

a helyzet az h ö anyuci pici fia és az anyja is saját magát képzeli az egyetlen igazi nőnek a fia életében,és nem birja elviselni h te nem ugy fözöl(jaj szegény éhezik-van iylen is...) te nem ugy beszélsz vele, stb stb,ahogy azt a szegény kicsi fia megérdemelné.

ha párod a sarkára állna és rájönne hogy ez gáz akkor jönne a mártirság"ezt érdemlem, pedig csak jot akarok stb stb stb" vagy leállitja párod,vagy nem josolok tul nagy jövöt nektek. ebbe tönkremész. ez az igazság.

2013. aug. 27. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:

ma 18:45


Nem tudom,mit tegyek....

Nem merek erről beszélni sem vele kettesben,mert akkor ideges lesz,idegesíti a téma :(

Azt mondja sokat köszönhet neki,illetve sokat segített neki

én ezt is megértem/elfogadom.....

és én ezt elviselem úgy,hogy anno engem sokat piszkált,bántott az anyja,mert munkanélküli voltam,mikor a páromhoz költöztem....

Szeretjük egymást,én boldog vagyok a párommal,csak ezt nem tudom hogy megoldani,úgy,hogy mindenkinek jó legyen....


Mondtam páromnak is,hogy megérteném,ha valami fontosat akarna,vagy azért hívná ilyen sokszor,mert valami baj van,de folyton a kaja miatt hívja,meg hogy menjen át,neki az lenne az ideális,ha párom nem minden másnap,hanem minden nap átmenne pár órára......

Nem úgy kezeli őt,mint egy 25 éves embert....

2013. aug. 27. 18:53
 9/26 anonim ***** válasza:
54%

az a baj h én sem tudom.. egyértelmü h a párod még valahol gyerek, nincs leválva az anyjátol. még függ töle. különben ez már öt is idegesitené.minden gyereknek el kel hagyni a szülöjét ,a láthatatlan kapocsra értem.az a leválás.valoszinüleg hiába küöltöznétek alaszkába megőrülne h nincs mellette az anyja.

az tény h még elég fiatalok vagytok.

Én csak 27 vagyok, nem öreg, de emlékszem a ti idöszakotokra. még nagyon kisfiuk a pasik. még 27 évesen is sok.

ez a vagy megszöksz vagy megszoksz kategoria...

az a gond h hiába probálkoznál ahogy irod, a pasid az anyját választaná ha összevesztek.téged ellenségként kezelne aki kiakarja furni öt. amig nem látja meg a dolgokat addig ez igy marad... mondjuk én tuti kiprobálnám h ugyanezt megcsinálom a saját szüleimmel. megkérem öket hivogassanak állandoan. csak ehez az kell h közelbe lakjanak szintén. nem tudom te miylen kapcsolatba vagy velük. sztem simán felidegesitené hogy elmész és telefonálsz.

2013. aug. 27. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:

"sztem simán felidegesitené hogy elmész és telefonálsz."


Ha minden másnap mennék,illetve napi 6-7 alkalomkor felhívnának,és csinálnánk valamit (tv-t néznék,stb)biztos őt is idegesítené.

30 percre laknak tőlünk a szüleim,vonattal kb 40 km-re

2013. aug. 27. 19:04
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!