Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Elfogadhato hogy az aposom...

Elfogadhato hogy az aposom fogdos?

Figyelt kérdés
Akárhányszor megyunk aposékhoz mindig rácsap a fenekemre, vagy ha diszesebb nyakláncom van akkor odajon és direkt megfogja a láncot, hogy milyen szép kozben bámul be a dekoltázsomba. Páromat nem zavarja, azt mondja orul neki hogy az apja is kíván. Anyosomat zavarja, de nem teszi szova. mit tegyek?

2013. szept. 8. 11:42
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/79 anonim ***** válasza:
98%
Fuj... Apósod undorító!
2013. szept. 8. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/79 anonim ***** válasza:
91%
keverj le neki egy pofont.
2013. szept. 8. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/79 anonim ***** válasza:
97%

Aztán mégis mennyi idős vagy, hogy nem tudod ezt egy másodperc alatt rövidrezárni? És a párod?

Csak hogy el tudjuk képzelni mennyi idősnek adunk egy ilyen helyzetben tanácsot.


Még egy kérdés: honnan tudod hogy anyósodat zavarja ha nem teszi szóvá?


De mindentől függetlenül állítom ezt fél perc lerendezni egyszer és mindenkorra.

2013. szept. 8. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/79 anonim ***** válasza:
100%

most komolyan a párod ezt reagálta?? hát ez jobban zavarna,mint após viselkedése.

anyósodat sem értem,mert ha ő is észrevette,akkor legalább ő szolhatna neki,hogy: ezt azért nem kéne..!


lehet,hogy: én nem tudnám szónélkül hagyni.amikor rádcsap,akkor mondd neki,hogy: nem szereted amikor a fenekedre csapkodnak

2013. szept. 8. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/79 anonim válasza:
96%

Amikor a fenekedre csap, közöld, hogy szerinted ez elfogadhatatlan. A párodnak mond meg, hogy az õ dolga lenne rendezni a helyzetet, elvárod hogy kiálljon melletted.


A nyaklànc nehezebb eset, legjobb ha egy ideig inkább elõre leveszed, mielött az apóssal találkoztok.

2013. szept. 8. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/79 A kérdező kommentje:
21 éves vagyok, a párom 24. konnyu azt mondani, hogy keverj le neki egyet egy olyan embernek aki az apám lehetne. szerintem páromnak kellene rászolni vagy anyosomnak, de senki nem tesz semmit. azt nem mondhatom hogy belemarkol a fenekembe, csak ugy megleggyinti, de engem zavar. párom szerint csak viccel, hogy felhergeljen.
2013. szept. 8. 11:53
 7/79 anonim ***** válasza:
18%
monderm korban élünk, vonjátok be a vén kujont harmadiknak.
2013. szept. 8. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/79 anonim ***** válasza:
51%
azért azt megnézném, hogy az ezt tanácsoló lekeverne-e egyet a férje apjának? ha igen, jó nagy tukkó lehetsz, barátom...
2013. szept. 8. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/79 A kérdező kommentje:
Olyat is szokott csinálni, ha pl. a szobában vagyunk és a párom kimegy akkor gyorsan bejon és ránk zárja az ajtot. tudom, hogy nem probalkozna be nálam, mert azért már annyira ismerem. lehet csak tényleg azért csinálja, hogy zavarba hozzon vagy felidegesítsen?
2013. szept. 8. 11:58
 10/79 anonim ***** válasza:
11%
Mindegy ebből úgyis csaj-após viszony lesz, majd a papa meghal, a csaj meg örül az örökségnek. Így van ez már csak.
2013. szept. 8. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!