Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Most ezzel olyan rosszat...

Most ezzel olyan rosszat mondtam? Tényleg ezt érdemeltem?

Figyelt kérdés
anyósoméknál kikötötték a villanyt és a vizet is lekorlátozták, épp hogy csak csordogál. ezért mondtam neki, hogy ne mosson kéz között, mert úgyis egy fél nap mire megtelik e kád vízzel, megint egy fél nap mire öblítő vizet enged, és felajánlottam, hogy elviszem a szennyest bedobom a gépbe és kimosom. valamint jöjjenek át tévézni vagy valami. és úgy nekem förmedt, hogy az valami elképesztő. mit képzelek én hogy majd én fogom mosni a férje gatyáját meg hú nem is tudom miket kaptam. köpni nyelni nem tudtam hisz én csak segíteni akartam. mindketten alkoholisták, ezért tartanak ott ahol. de én soha nem azt néztem hogy egy alkoholistával beszélek, hanem azt hogy a szerelmem édesanyjával. bár most ezeket józanul vágta a fejemhez. én biztos nem fogok ezek után jópofizni, ha akart valamit kérjen bocsánatot, addig szóba sem állok vele. bezzeg majd akkor jó leszek hogy ha majd "adjál már egy kenyérre", meg pakoljam nekik ki az én hűtőmet, hogy ők éhen ne haljanak.
2013. szept. 16. 12:17
 1/8 Kései Sirató ***** válasza:
85%
Te kedves voltál és jó szándékú, ő bunkó. Valószínűleg nagyon sötét, primitív személyről van szó. És még alkoholista is, ne foglalkozzt vele, ha ide jutott, akkor egye meg, amit főzött.
2013. szept. 16. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
91%
Nem mondtál semmi rosszat.Nagyon kedves tőled,hogy felajánlottad nekik a segítségedet.De ha nekik nem tetszik,akkor ne törődj vele.Ne érezd rosszul magad miatta.
2013. szept. 16. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
90%
Addig amíg a piára megy el a pénz, hiába tennél bármit is. Legfeljebb nem lesz annyi a vízszámla, de ami abból visszajönne, az meg elmenne valószínűleg alkoholra. Az szép dolog, hogy segítenéd őket, de ha nem kérnek belőle, akkor tulajdonképpen nyugodt lelkiismerettel mondhatsz nekik nemet, amikor pénzt kérnek, megmondod, hogy te próbáltál segíteni, ahogy tőled telik, de a pénzre nektek is szükségetek van,gondolom ti nem piára költitek el, van annak jobb helye is.
2013. szept. 16. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
78%
Egy alkoholistával kár foglalkozni! Oldják meg a maguk életét, ahogy tudják! Te kedves voltál és segítőkész, ne legyen lelkiismeret furdalásod!
2013. szept. 16. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
73%
Alkoholisták. Mit vártál tőlük? Ha segíteni akarsz nekik támadnak. :(
2013. szept. 16. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
85%
Hagyd a fenébe, ha nem kell a segítség, akkor nem kell. Saját családoddal törődj.
2013. szept. 16. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
71%
Ne vedd őke a nyakadba, amíg nem muszáj. Szép, hogy felajánlottad, legalább nem vághatnak a fejedhez semmi olyat, hogy téged nem érdekel szegény anyósod sora. Nemet mondott, elfogadtad. A pároddal mindenképpen beszéld meg, hogy hol a határ, ha netán rájönnek, hogy nincs mivel mosni, nincs mit enni stb. és mégis a nyakadra járnának.
2013. szept. 16. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
62%
Nagyon kedves és figyelmes dolog volt tőled, hogy felajánlottad a mosást meg a tévét, és az is nagyon nívós személyiségre vall, hogy nem egy alkoholistát hanem a szerelmed édesanyjt látod benne. Szerintem most se sűllyedj a szintednél lejjebb, bocsájtsd meg neki a kirohanását (gondolom nem tudott felülkerekedni a megaláztatáson, hogy nincs náluk villany és víz), és tégy úgy mintha ez a veszekedés meg se történt volna.
2013. szept. 17. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!