Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Szerintetek jól teszem, hogy...

Szerintetek jól teszem, hogy nem vagyok kíváncsi a párom szüleire?

Figyelt kérdés
Párom szinte menekült a szülei elől mivel nyolcan laknak egy szobában. Ezek után nem is akarom őket megismerni. Ti mit tennétek a helyemben?
2013. szept. 24. 17:38
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
90%

Más gond is volt? Attól még lehetnek kedvesek, mert sokan laknak egy szobában. Egyébként szerintem attól semmi bajod nem lesz, ha megismerkedsz velük. Attól még nem kell gyakran összejárni.

Meg attól is függ, hogy párod mit szeretne.

2013. szept. 24. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
90%
ismerd meg őket mielőtt ítélkezel. Én ezt tenném.
2013. szept. 24. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
74%

Ha a párodat nem zavarja, rendben.


De ha ő szeretné, akkor szerintem nem nagy kérés hogy megismerd őket.

2013. szept. 24. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
90%
A párod rendkívül szegény családból származik. De ettől még lehetnek nagyon rendes szülei. Csak azért nem akarod őket megismerni, mert szegények?
2013. szept. 24. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Nem tudom milyen emberek lehetnek, de ha már a párom menekült tőlük akkor az nem sok jót jelenthet.
2013. szept. 24. 17:54
 6/12 anonim ***** válasza:

Ha a párod nem tartja velük a kapcsolatot, neked sem kell.

Ha a párod tartja velük a kapcsolatot, akkor menj vele nyugodtan. Ha az első néhány találkozó után látod, hogy nagy gondok vannak, még mindig mondhatod, hogy nem mész.

2013. szept. 24. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
A párom már hónapok óta nem volt náluk.
2013. szept. 24. 18:04
 8/12 anonim ***** válasza:
75%

Akkor pedig értelmetlen a kérdés. Ha majd párod megy szüleihez, mész vele, ha nem megy, akkor pedig felesleges ezen rágódni.

Egyébként, amíg nem tudod, mi van a háttérben, ne ítélkezz. Persze állj párod mellett. Nem lehet, hogy csak szégyelli előtted szülei szegénységét? Ha csak a szegénység elől menekült, akkor inkább támogasd, hogy legyen jó viszonyban a szüleivel.

Ha más is van a háttérben, akkor ne erőltesd. Majd idővel megtudsz mindent.

2013. szept. 24. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
73%

Nyilvánvalóan azért került szóba a téma, mert a párod szeretné, hogy megismerd őket, függetlenül attól, hogy mikor volt náluk utoljára.

Nem feltétlen kell hogy rossz legyen a párod kapcsolata a szüleivel, épp elég már a tény, hogy nyolcan laktak egy szobában, ilyen helyzetből (semmi intimszfére, zsúfoltság) mindenki menekülne. De ezekről a dolgokról a pároddal kéne beszélgetni.

Attól hogy a szülei szegények, még nem lesznek rossz emberek. A párod minden bizonnyal azt akarja, hogy találkozz velük, szerintem bunkóság, ha ezek után nem vagy rájuk kiváncsi.

2013. szept. 24. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
80%
Ha majd a párod be szeretne mutatni a szüleinek, akkor illik elmenni, de addig nem kell ezen agyalni.
2013. szept. 24. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!