Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Szerintetek is jól teszem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is jól teszem, hogy nem engedem a páromnak, hogy koszos kézzel hozzám nyúljon?

Figyelt kérdés
A párom burkolóként dolgozik, hiába mossa meg a kezét a körme csupa kosz. Ezért nem engedem neki, hogy "oda" nyúljon. Szerintetek paranoiás vagyok?
2013. aug. 15. 20:32
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem, de kérdd meg, hogy alaposan körömkefézze ki. (bár gondolom, ez nem újdonság neki sem.)
2013. aug. 15. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Alap lenne, hogy rendesen, ahogy első is írta körömkefével is kitisztítja a körmeit.
2013. aug. 15. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Alapvető higiéniához tartozik, hogy testnyílás közelébe nem megyünk koszos kézzel.
2013. aug. 15. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Jól teszed. El is menne a kedvem az egésztől rögtön.
2013. aug. 15. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Az enyèm is burkoló, mègis kisikàlja minden este. Ő nem is tudnà elviselni, ha koszos maradna. Jól teszed, mèg az hiànyzik, hogy elkapj vmit. Van körömkefe is a vilàgon.
2013. aug. 15. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nagyon igazad van!!

Nekem egy kertész barátom volt ilyen, és képzeld még neki állt feljebb. Nem is lett szex a dologból.

Menjen a roma sorra, ha arra nem képes,hogy rendesen megmossa a kezét és kitakarítsa a körmei alatt!

2013. aug. 15. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Jól teszed. Bár az enyém nem fizikai munkát végez, mégis minden alkalommal alapos kézmosás van szex előtt. Nekünk pl. van cicánk, nagyon szeretjük, ha elmegy mellettünk automatikusan megsimogatjuk. Nekünk a kézmosás is automatikussá vált már, hiszen nem fogunk meg így ételt, sem egymást. Nekem nagyon fontos a higiénia, épp ezért szabad téren nem is tudnék szeretkezni.
2013. aug. 15. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

A megerősítésünkre van szükséged egy ilyen alapvető kérdésben?


Komolyan?

2013. aug. 16. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
az én férjem is burkoló,de még soha nem láttam koszos körömmel,kézzel az elmúlt hat év alatt.körömkefével kisikálja a körme alatt,rendszeresen rövidre vágja a körmét.a bőrét a kezén fürdés közben habkővel ledörzsöli,és rendszeresen használ nagyon jó minőségű kézkrémet,így mindig ápolt a keze
2013. aug. 16. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!