Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Miért teszem tönkre a kapcsola...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért teszem tönkre a kapcsolatom? Miért szítom direkt a vitákat? Egyszerűen nem bírom, ha minden békés. Ezt a példát láttam itthon és sajnos átvettem. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

2013. aug. 4. 00:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Az első kettő mondatodat a negyedik mondatoddal meg is válaszoltad.

És hogy mit csinálj? Hagyd el ezt a hülye szokást.

2013. aug. 4. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Tudod, ha évekig látsz egy példát, akkor az belesül a fejedbe és sajnos akaratlanul is átveszed. Szerinted hogy lehetne elhagyni ezt a szokást?
2013. aug. 4. 00:45
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Önuralom. Bár manapság ez már nem divat.
2013. aug. 4. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

#1 vagyok. Értem én, amit mondasz, mert én is ugyanebben a helyzetben voltam/vagyok.

Bazi nagy önuralom. Én akkor kezdtem el uralkodni a hülyeségeimen, amikor egyszer ezért majdnem elhagyott a szerelmem.

2013. aug. 4. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
2: Az 1-esnek igaza van, ez az első lépés, hogy tudatopsítod: és Te ezt már meg is tetted. Neked is igazad van a belesülés tekintetében. Az idegrendszerbe belesülést pedig kineziológus tudja hatástalanítani.
2013. aug. 4. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

mintha én írtam volna. akkor vagyok "boldog" ha folyton van min vitázni majd kibékülni. Belegondoltam már h miért vagyok a barátommal ha ennyit veszekszünk? És h boldog lennék-e a ha olyan kapcsolatban élnék ahol mindig minden oké? Vannak akik sose veszekednek az az én temperamentumomtól távol áll. Szerencsre mindketten ilyenek vagyunk, naponta összekapunk, váltunk már mérgesebb szót és el is felejtjük...

de biztos h magunkban kell keresni a hibát és én is mindig próbálok rájönni h mikor mit szúrtam el..nagyin nehéz

2013. aug. 4. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
51%

Kieg.: Most írtam ebbe a topicba, talán van köze ehhez a kérdéskörhöz is annak, amit oda írtam.

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__ismerkedes__463..

2013. aug. 4. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Salx Narval ***** válasza:
Érdekes dolog ez az otthonról hozott példa, belőlem pont az ellenkezőjét váltotta ki.:D Amiket gyerekoromban rossznak, kellemetlennek tartottam azt kizártam az életünkből amikor én alapítottam családot. Véletlenül sem alkalmazom a szüleim módszereit gyermeknevelésre, vagy egyéb családi viták orvoslására. Félreértés ne essék, nem voltak ők rossz szülők, imádom őket, csak néha megkeserítették az életemet.:D Nézd, vita, veszekedés nélkül nincs együttlét, de ha erre rámegy a kapcsolatod, akkor te nem szereted és nem tiszteled a másikat. Fontos dolgok hiányoznak nálad, megértés, megbánás és a szeretet, ha ezek meglennének, akkor nem menne rá a kapcsolat egy-két vitára.
2013. aug. 4. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Ettől függetlenül szeretem, és meg is bánom utána. Nem rég tudatosult csak bennem, hogy valószínűleg én is átvettem itthonról ezt a rossz szokást és azért vagyok ilyen. Mindenképpen meg szeretnék változni, és ehhez várom az ötleteket, tanácsokat és tapasztalatokat.
2013. aug. 4. 11:04
 10/11 Salx Narval ***** válasza:
Megírták már, annál jobbat nem tehetsz, mint, hogy uralkodsz az indulataidon. Önuralom barátom, mielőtt vitáznál gondolj erre és minden rendben lesz.
2013. aug. 4. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!