Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ti mi alapján választottatok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mi alapján választottatok párt magatoknak? Kinézet vagy anyagiak alapján? Én ha nem tetszik egy pasi még szóba sem állok vele. Szerintetek jól teszem?

Figyelt kérdés
2013. szept. 13. 14:08
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%
Tetszett nagyon külsőre, de a személyisége, belső értékei többet nyomtak a latban, hiába lett volna jó pasi, ha mellette buta vagy kőbunkó.
2013. szept. 13. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
100%
Elso sorban mindenki szimpatia alapjan valaszt, aki az elso percben elkezd "konyekig" a masik ember zsebeben turkalni hogy mennyi penze van azt el is konyvelik penzehes kis riba.ncnak es ugy is kezelik.
2013. szept. 13. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
93%
Nem tudatos az igazi párválasztás, pusztán érzelmeken alapul. Régen megette a fene az egészet, ha nincs meg az első pillanatban az a plusz, ami után nem érdekelnek az esetleges mínuszok.
2013. szept. 13. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
100%

Én az első férjemet a kinézete alapján. Anyagilag is elég jól állt, viszont nagyon vonzó, jóképű volt. Összeházasodtunk és rögtön be is bizonyította, hogy egy önelégült bunkó.

Másodjára csakis a jellem alapján, de a testi vonzalom is megvolt, ezt fontosnak tartottam. Vagyis beleszerettem egy jó humorú, okos, vagány, kedves srácba, aki átlagon aluli külsővel és semmi vagyonnal nem rendelkezett. Érdekes, hogy az élet ezekért is kárpótolt, mert nagyon fellendült a karrierje mellettem, és lefogyott vagy 20 kilót, így még dögös is lett:) Nagyon szerencsésnek és boldognak érzem magam, hogy tizenéve ő a férjem.

2013. szept. 13. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
91%
Engem nem érdekelt a pénze.Tudtam,hogy milyen helyen dolgozik,és azt is,hogy valószínűleg nem fizetnek ott rosszul,de sokáig nem is mertem megkérdezni mennyit keres.Igazából nem volt fontos.Kinézetre mikor megismertem nem volt az esetem,de már 2 éve barátok voltunk,amikor jobban el kezdett nyitni felém,és sok mindent megtudtam róla,aztán szép lassan beleszerettem.Azóta már házasok vagyunk. :)
2013. szept. 13. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
100%
Soha nem néztem a férfiak anyagi helyzetét, ezt őszintén mondom. Nem foglalkoztam vele. Többet számított, hogy szorgalmas, törekvő, tervezős fajta legyen, aki igyekszik boldogulni, nem fél a munkától (ahogy én sem), és együtt jó csapatot alkossunk. Ha külsőleg nem jött be elsőre, egy -két randinyi esélyt akkor is adtam, ha érdeklődött és szimpatikusnak tűnt, nem akartam elsőre ítélkezni. Volt, amikor jót is tett a türelem, mert megszerettem a férfit. Most férjnél vagyok. A férjemnek 3 kapcsolata volt harminc éves koráig, nem számított népszerű partinak, de szerintem fantasztikus férfi, nekem jóképű (kifejezetten az esetem), és a személyisége is páratlan. Tele van érzelmekkel, szorgalmas, határozott, elképesztő férfi! Amikor megismertem még kezdő volt, de lelkes és borzasztóan igyekvő, mára a szorgalmának köszönhetően kiemelkedően keres is. Szerintem a legjobb, hogy együtt fejlődtünk idáig.
2013. szept. 13. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
100%

Mi csak egy futó kalandnak indultunk, de aztán megismertük egymást és jött a szerelem.

8 éve vagyunk együtt, 2 gyerek is van.

2013. szept. 13. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
100%

én is úgy jártam mint a négyes a férjemmel. :) Mellettem "kikupálódott".


Egyébként a kinézetben alap igényesség a minimum, de nincsenek ilyen sztenderdek nálam, hogy szőke legyen és magas stb. A belső értékek úgyis kihatnak arra, hogy a külsejét milyen szemmel nézem.


Anyagiakban pedig nem gazdagot kerestem, de azt néztem, hogy dolgos-e, igyekvő-e, ha rossz helyzetben is van, van-e akarat, kilátás arra, hogy jobb lesz, mert ha nincs akkor nem pocsékolom az időmet, akármilyen szép is a szerelem egyedül nem tudok a hátamon vinni felfelé előbb két embert majd egy egész családot.

2013. szept. 13. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
100%

"Kinézet vagy anyagiak"

Micsoda opciók...azért örülök, hogy a válaszolók többsége nem ezen két szempontot tartotta a legfontosabbnak.

2013. szept. 13. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
40%

Hat en ugy voltam vele, hogy csak olyan johet szoba aki penzes... Volt egy kapcsolatomahol kiba...ttul megkopasztottak...

Aztan olyanba szerettem bele aki helyett fizetgettem mindig mert szegeny ha elmentunk valahova megkredezte az eladotol fizetesnel, hogy ilyen draga?

Aztan ez kellemetlen volt...

Ra par hetre tudtam meg mi a fizetese... Hat a szemem felakadt!

Azt mondta hogy ot is elegge megkopasztottak es tudni akarta hogy en milyen vagyok!

2013. szept. 13. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!