Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Miert akar beleszolni mindenbe...

Miert akar beleszolni mindenbe az anyosom? Hogy ertessem meg vele hogy nekunk igy tokeletesen jo minden?

Figyelt kérdés

Jon a 2. babank, anyos megint kezdi... Egyebkent nagyon szeretem ot, de azert szerintem vannak hatarok...

Igy kezdte: http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__kisgye..


Aztan nagyon jol tudja, hogy mososzodaval mosok es nekunk megfelel. Ma elkezdte mondani, hogy o ezt meg azt hallotta a tv-ben, radioban, boltban (az eladotol, akinek nem erdeke, hogy leszolja a mososzodat-nem jo a feher ruhakhoz, beszurkiti). A lany trikoja is milyen szurke, jajjj! A fehereket ne mossam egyutt a szinesekkel- de mondom nekunk van kb 4-5-db 92-98-as kistriko, 2db pizsifolso, amik miatt nem fogom kulon beinditani a 8kilos mosogepemet, be a szinesekkel, kesz. Hat ki latja a trikot?? Ha annyira fontos basszus veszek akkor...

Most jottem haza gorcsolesek miatt a korhazbol, es kepes ezt hajtogatni, nem hagy pihenni sem.

Pici apro dolgok, de ha ilyen baromsagok mennek az ember fulebe egyfolytaban, hat mar marha idegesito! Hat en beleszolok az o dolgaiba? Hogy retkes minden naluk stb...

Segit most pakolni, de egyfolytaban nyog, jajgat, erezteti h kelljek mar fel, de ha jon apos vagy a parom, egybol : " jajjj mondom hogy fekudj le, de nem hallgatsz ram..."

Mit csinaljak vele?! Mar nem valaszoltam, igazat adtam neki, rahagytam.... De csak ramaszik az agyamra.....


2013. okt. 12. 13:10
1 2 3
 21/21 anonim válasza:
61%
Az volt a kérdés, hogy az anyósával mit kezdjen, nem???!!!! Aki nem akar normálisan válaszolni és ezzel segíteni miért nem hallgat?! Ezért van ez az oldal, hogy segítsen, annyira elszomorító, hogy egyre több olyan ember van aki csak azért van itt, hogy a saját önbizalmát növelje mások megalázásával.
2013. nov. 18. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!