Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyukám furán viselkedik...

Anyukám furán viselkedik mostanában. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Mindenért kiabál, gyakran ok nélkül. Elváltak a szüleim, most, júliusban volt a tárgyalás, de már 10 éve külön élnek., tehát ez nem lehet a baj. Van egy nővérem, 16 éves, én 13 vagyok, mindketten kamaszok, vagyis változunk, meg pimaszabbak vagyunk, de nem annyira, hogy minden apróság miatt kiabáljon. Én néha úgy érzem ,el tudnék menni otthonról örökre, vissza sem akarok menni anyám miatt. Aztán fél nap múlva minden oké. Mit lehet ilyenkor csinálni?
2013. szept. 5. 20:29
 1/3 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy változó korban van, a hormon problémái vannak.

Az is lehet, hogy pajzsmirigy problémája van.

Ha régen nem volt ilyen, akkor tuti, hogy vagy súlyos gondjai vannak, vagy valamilyen betegség gyötri.

2013. szept. 5. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha amúgy jó vele a kapcsolatotok, akkor az egyik "jó pillanatában", mikor rendes, normális, leülhetnétek hármasban(nővéreddel) beszélgetni erről. Nem támadóan, inkább támogatóan. Kérdezzétek meg, miben segíthetnétek neki, mert ez így nektek is nagyon kellemetlen, mondjátok, hogy már ígyis csonka család vagytok, nem szabad hagyni, hogy ti hárman is elveszítsétek egymást.
2013. szept. 6. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, megpróbálok beszélni vele. Mondjuk nehéz lesz, mert nővéremnek is vannak problémái, de megpróbálom. Mégegyszer köszi :)
2013. szept. 7. 10:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!