Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Miért viselkedik így velünk...

Miért viselkedik így velünk anyám?

Figyelt kérdés
Külföldön lakik, a férjével. Megkért minket a férjemmel, hogy jöjjünk ki hozzájuk lakni, a gyerekünkkel. Ők találni fognak a férjemnek munkát. anyám férje is mondta, hogy jöjjünk. Kérdeztem tőle, hogy mit fizessünk, amig itt vagyunk, mit vegyünk, stb... Azt mondta anyám, hogy semmit. Most az történt, hogy főztem egyik nap rizst, pácolt csirkecombbal. Ez volt négy napja. Maradt azota rizs, mert ők azt mondták, nem esznek belőle, mert keveset csináltam, inkább elmennek ketten étterembe. És már engedik napja a férjemmel azt kell ennünk ebédre, pedig kemény is. Kidobni se engedik... Pedig elvileg egy napra csináltam négyünknek. Miért kell igy viselkedniük? Nem engedik, hogy kaját vegyünk, mert ők mindig vesznek. És hozzáteszik, hogy egy napra vettünk kaját, ez 200 euro volt ám. Mondom anyámnak, abbol én egy honapra b tudtam volna vásárolni. Az orrunk alá dörgölik az árakat a fent emlitett modon és arra, amit mondtam meg flegmázik, hogy itt nem tudnál bevásárolni belőle egy honapra kisanyám. Pedig amikor még nem költöztünk ki, akkor normálisak voltak. 4-5 napja vagyunk itt.
2013. máj. 24. 13:18
 1/7 anonim ***** válasza:
Ezért nem költöznék soha sem anyósomékhoz, sem akármelyik szülőmhöz, mert elkerülhetetlenek és szinte biztosan az ilyen surlódások. Aki valamiért is így döntött, annak ezeket el kell viselnie. Örülj, hogy csak ennyi dolgod van, hogy néha főzöl egyet rájuk és neked kell fizetni. Had ne soroljam, hogy nekünk milyen napi szintű problémáink vannak szeretett hazánkban a megélhetésért úgy, hogy keményen dolgozunk mindketten!
2013. máj. 24. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Tudom, mivel négy napja jöttünk el :D amikor csak a támogatásokat kaptam, akkor abbol megvoltunk 52ezerből hárman ugy, hogy ételre és rezsire költöttük. Amikor lett munkája a férjemnek, 99et keresett, akkor tudtunk kényelmesebben élni, ruhákat, kiegészitöt is tudtunk venni, minöségibb ételeket. Most kijöttünk, van félretett pénzünk is, akkor miért nem engedi inkább, hogy fizessünk mindent, vagy menjünk albérletbe. Tudom, hogy azt hiszi, hogy jót csinál, de amint talál a párom munkát, szerintem itt se vagyunk.
2013. máj. 24. 13:32
 3/7 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy van pénzetek, de saját életetek nincs!
2013. máj. 24. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
hát az biztos.
2013. máj. 24. 14:38
 5/7 anonim ***** válasza:
Egy napra 200 euróért kaját?Mármint egyszeri bevásárlásnál költöttek el annyit nem?Miért nem mész el vásárolni valamit csak magatoknak?
2013. máj. 24. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Te nem keresel munkát?
2013. máj. 24. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Beszéld meg anyáddal ezt. Kérdezd meg miért nem volt jó a kajád, esetleg lehet ezt nem szeretik. Nem szeretne anyukád főzni?
2013. máj. 24. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!