Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » A ti férjeitek/ párotok is...

A ti férjeitek/ párotok is minden nap többször beszél az anyjával telefonon, és bármilyen időpontban? A ti anyósotok is képes este fél10-kor felhívni a fiát kis hülyeségekkel?

Figyelt kérdés
Kezdek kiborulni, és akkor sem akar a párom leszokni, vagy a délelőtti/ délutáni órákra korlátozni a beszélgetéseket...
2013. okt. 13. 19:34
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%

felőlem annyit cseverésznek amennyi jól esik, ameddig mondjuk nem a pihenésemet zavarja meg a telefon csörgése, vagy épp a beszélgetés.

az elején engem is bosszantott egy kicsit, de inkább megszoktam, minthogy pampogjak miatta. addig takarítok, mosogatok, főzök, olvasok egy cikket a neten, megiszok kávét, kimegyek a teraszra cigizni :)


ha hülyeség miatt hívja fel, akkor az a párom baja, hogy beszélni hagyja, hiszen az elfecsérelt időt valami hasznosabbal is tölthetnénk ;)


együtt élünk már elég régóta, nem az a 10 perc fog hiányozni a boldogságomból, amit az édesanyjával "tölt". én is néha órákat képes vagyok elcseverészni anyámmal a headseten, miközben mosogatok vagy pakolászok. addig ő a kibertérben öli halomra az ellenfelet :)

2013. okt. 14. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%

Nem, hála Istennek!Szerencsére elég ritkán beszélnek telefonon,ha van valami elmegy hozzá személyesen,de az se túl sűrűn.

Jobb így,azóta vagyunk nyugodtan,mióta ilyen laza a kapcsolatuk...:(

2013. okt. 14. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
78%

A volt párom volt olyan, hogy minden áldott este, adott időpontban felhívta az anyját és beszéltek pár szót. Nem zavart ez engem, de furcsálltam és feleslegesnek tartottam, hiszen a legtöbb alkalommal 'semmit' nem tudott mondani, csak olyanokat, hogy hát nincs semmi különös, megvagyok. Ezért meg minek telefonálni??

Én hetente felhívom anyát, gyakrabban nem. Ha meg történik valami fontos, akkor úgyis szólok.


26/n

2013. okt. 14. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%

Eleinte próbált anyós ilyeneket csinálni,de megmondtam,hogy 7 után már csak akkor telefonáljon,ha tényleg fontos,ha hülyeséggel fog zaklatni minket,akkor ki fogjuk kapcsolni a telefonokat.

Hivott minket hülyeséggel este 10kor,onnantól pár hónapig kikapcsoltuk 7kor.

Telefonált jódarabig naponta,párom unta a faggatózást,úgyhogy én vettem fel sokszor,és leráztam,párom nem ér rá,majd holnap visszahivja.

Kellett egy fél év,de rászoktattuk,hogy heti 2-3 telefon,és ennyi.

2013. okt. 14. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
47%
Nálunk nincs ilyen, hogy esténként telefonál anyós, de ha így lenne se zavarna engem. Nekünk a fél 10 amúgy sincs későn és hát végülis nem idegen keresne minket, hanem a férjem anyja. Lehet, hogy kicsit lazábban kéne felfognod ezt, mert azért ez még nem a világvége, hogy odatelefonál. Ami sokkal inkább aggasztó, az az, hogy a párod nem foglalkozik azzal, hogy ez az egész téged zavar. Szóval ne anyósra legyél dühös, hanem a pároddal tedd tisztába a kapcsolatotokat, ki mit vár el a másiktól és hogy azt tudjátok-e kölcsönösen teljesíteni. Mert amíg az ilyen apróságokban nem egyeztek és nem veszitek figyelembe a másik kérését/igényét, addig nem is nagyon érdemes közösen gyereket vállalni.
2013. okt. 14. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim válasza:
100%
Az anyósom bármikor felhívhatja a férjemet, sőt, viszont is. Sokszor biztatom is a férjemet, hogy telefonáljon gyakrabban. 68-70 évesek és remélem, még sokáig lesz kit felhívni, meglátogatni, stb.
2013. okt. 15. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%

Hát nem tudom, én a feleség szemszögéből azt mondom, hogy én is ennyit beszélek anyámmal, bár azt hiszem az anya-lánya viszony kicsit elve másabb, kevésbé meglepő, mert pl. a férjemmel nem tudok félórát értekezni a kerek vagy négyzetes mosogató előnyeiről, vagy a főzésről, vagy hogy milyen fitnesz órát próbálunk ki, vagy hastáncról, vagy hogy melyik kedvenc kosztümös filmünk megy épp melyik adón, ha épp tudunk odakapcsolni vagy nem tudom én bármi ilyen női dologról. Néha anyám is jó későn telefonál, mivel tudja, hogy fent vagyunk és ha nem alkalmas úgy sem vesszük fel. Volt olyan, hogy én is fél tizenegykor hívtam fel, hogy mi a fenét csináljak a kelt tésztámmal, mert milyen állaga van, nincs ebben semmi különös, apám mikor délutános eleve fél tizenegykor ér haza, nálunk anno is mindig még ekkor kezdődött a családi vacsora meg ilyenek.


Anyósom nem hívja gyakran a férjemet, vagy a vezetékes telefont, viszont nagyon kiakasztó, ha mégis telefonál. Mert ő akkor AZONNAL akar beszélni, nem ismert olyat, hogy ha nem vesszük fel, akkor biztos nem alkalmas. Ő ilyet el sem tud képzelni, így addig csörög, míg szét nem kapcsolják, majd azonnal újratelefonál, vagy hívja a másik mobilt, és így körbe folyamatosan csörög, míg valaki fel nem veszi, mintha katasztrófa helyzet lenne, holott többnyire semmit sem akar konkrétan, csak telefonál. Engem ez akaszt ki. Ha mondod neki fel se fogja. De komolyan nem értem. Ha az én anyám rögtön újra csörög, ha nem vettem fel, akkor valami kurvä fontos azonnali sürgős dolog van. Ha csak kicsit fontos, és nem rögtön kell, akkor mondjuk egy óra múlva megcsörget megint. Ha meg semmi extra, akkor nem hív újra, majd visszahívom, ha észreveszem, vagy ráérek.


De anyósom az úgy csörget folyamatosan, mintha az élete múlna azon, hogy ennyit mondjon azonnal: "Mi újság veletek?"

2013. okt. 15. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Nálunk van,hogy egy hónapig nem beszél a férjem az anyósommal,máskor meg szinte minden délután vagy este felhívja,és elmondja megkérdezi ugyan azt mint 1-2 napja.Én sem értem,de nem szólok érte,amíg engem békén hagy a drága anyósom...
2013. okt. 17. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:
100%

Nálunk ugyanez a helyzet:DD! Sorstársam!!!

Én csk röhögök rajta.Ilyeneket kérdez,hogy mit ettél ma,mikor mész dolgozni,öltözzön fel,mert hajnalra hideget mondtak...A kedvencem,mikor reggel hívja az emberemés megkérdezi,hogy fent vagyunk-e már?:DDDDDDD Az ökör!

Hú,de sok sztorit tudnék mesélni.Ezt hallgatom 12 éve!

2013. okt. 17. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!