Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Hogyan mondjam meg a páromnak,...

Hogyan mondjam meg a páromnak, hogy ne jöjjön hozzánk a részeg apja?

Figyelt kérdés
Apósom eléggé szeret inni, ilyenkor mindig eljön hozzánk és kötekszik velünk. Ha nem engedjük be akkor a kapuban kiabál. Párom már megszokta, de én nem. Mit tegyek?
2013. okt. 19. 21:02
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Pontosan azt mondd neki, amit leírtál:


Kérlek, kedvesem, hogy ne jöjjön hozzánk a részeg apukád.

2013. okt. 19. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Hiába mondom neki, azt mondja őt nem zavarja, már megszokta. Engem viszont idegesít.
2013. okt. 19. 21:12
 3/10 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy ezt meg lehetne szokni. Egyszerűen csak a párod nem tud mit tenni. Ne engedd be egyszerűen. Ha zajong, hívjatok rá rendőrt.
2013. okt. 19. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Ha rendőrt hívok akkor a párom kihajít. Ha nem iszok akkor nincs vele semmi baj, de ez nagyon ritka.
2013. okt. 19. 21:18
 5/10 anonim ***** válasza:
Javaslom a szakítást. Azt akarod, hogy a gyerekeid ezt nézzék?
2013. okt. 19. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
2013. okt. 19. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Egyszerűen és érthetően. Beszélje meg a párod az apjával amikor józan, hogy részegen ne jöjjön oda, józanul szívesen látjátok, de a részegségére nem vagytok kíváncsiak. Ha nem ért a szép szóbol apuka akkor egyszerűen be kell zárni a kaput. Egy idő után megtanulja, hogy nem engeditek be piásan. Az elején kellemetlen lehet, de végig kell csinálni következetesen.

Ha értelmes a párod és szeret téged, akkor ezt meg kell tennie.

2013. okt. 20. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Nem hiszem el, hogy ez ilyen nehéz. Igyál te is egyet, aztán mindjárt más origóból fogod közelíteni a dolgot.


A részegség jó. Elfeledteti a gondokat. Megyek is, iszok egyet erre a napfényes szombatra.

2013. okt. 20. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Hozzánk is átjött egyszer apum részegen, mert ő elindult kutyát sétáltatni és nálunk kötött ki a 2 kutyával. Izgi volt mert nekünk meg cicánk van. Apu vicces volt, mindent levideózott (épp fánkot sütöttem), a kutyák mindent körbeszaglásztak. Szerencsére hamar hazament (2 háznyira lakik). Párom csak jót nevetett rajta, én meg szégyelltem magam apám helyett is
2013. okt. 20. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 harleynagyi ***** válasza:
mikor van olyan pillanata hogy nem reszeg akor kozold vele hogy teged zavar az a lkoholista viselkedese vagy egyszeruen vedd fel a dumajat es jatszd le neki Talan elszegyeli magat a viselkedese miatt .....Ami a zt illeti engem is zavarna nagyon egy reszeg ember hulye szovege
2013. okt. 22. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!